Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Zümre Toplantı Tutanakları

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar bana zumre toplantı tutanakları falan lazım daha önce hiç yapmadım lütfen yardım edin.. Şimdiden teşekkürler..:11:

Tepki Skoru
0
arkadaşım bende bir örnek vardı yollamak isterdim ama tarayıcım yok :(

Tepki Skoru
0
benimde vardı 3. sınıf uygulama dosyam için hazırlamıştım ama bende ama uygulama dosyamla birlikte gitti malesef :(

Tepki Skoru
0
bilgi versenizde olur demişsin ; zümre öğretmen sadece sen misin? eğer tek sen isen şu tarihte anasınıfı öğrt ..... ile okul müdür ...... ile öğretmenler odasında yapılmıştır.
gündem:
1............
2.......
toplantının günedemleriniz yaz
sonrada
alınan kararlar:
1. gündem maddesiyle ilgili neler konuştunuz okul müdürü... şöyle dedi. sınıf öğrt. şunu dedi vs
gündem maddeleriyle ilgili ne kararlar alındığını yazacaksın yani
en sonunda da imzalanacak müdür ve sinin imzan

Tepki Skoru
0
Yok bitane daha var oda bilmiyo benim ilk yılım bana kaldı sağolun hocam okadarda zor değilmiş..

Tepki Skoru
0
hım bir tane daha varsa beraber yapabilirsiniz. sınıflarınızla ilgili kararaları vs umarım yardımcı olabilmişimdir

Tepki Skoru
0
..............İLKÖĞRETİM OKULU
2005-2006  EĞİTİM ÖĞRETİM YILI ANASINIFI 1.DÖNEM ZÜMRE ÖĞRETMENLER TOPLANTISI TUTANAĞI

Toplantı Tarihi : 07.09.2005
     Toplantı Yeri : ...... İ.Ö.O öğretmenler odası
     Toplantıya Katılanlar : Müdür Yardımcısı  ....
                                        Anasınıfı öğretmeni ...

GÜNDEM MADDELERİ

1. Açılış ve yoklama.
2. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması.
3. 2005-2006 eğitim öğretim yılı yıllık çalışma ve iş günü takviminin çıkarılması.
4. 2005-2006 eğitim öğretim yılı yıllık planın oluşturulması.
5. Kullanılacak yöntem ve tekniklerin saptanması.
6. Yıl içinde yapılacak gezi-gözlem ve inceleme faaliyetlerinin belirlenmesi.
7. Kullanılacak kaynak, araç ve gereçlerin tespiti.
8. Sınıf içi temizlik ve düzen çalışması.
9. Sınıftaki eksik malzemelerin saptanması ve giderilme yoluna gidilmesi.
10. Anasınıfı kahvaltı menüsünün hazırlanması.
11. Başarıyı arttırma yollarının saptanması.
12. Ailelerle iletişimi artırma yollarının saptanması.
13. Dilek ve temennilerle birlikte kapanış.

Tepki Skoru
0
GÜNDEM MADDELERİNİN GÖRÜŞÜLMESİ

1.  2005-2006 Eğitim-öğretim yılı I. Dönem zümre toplantı tutanağı ................. tarafından okundu. Alınan kararların bu doğrultuda uygulandığı tespit edildi.

2.  ................. söz alarak Yıllık ve günlük planlarda Atatürk ilke ve inkılaplarının sürekli uygulanması gerekliliği üzerinde durarak, özellikle 23 Nisan ve 19 Mayıs gibi milletçe önemli olan günlerimizde bu konuya önemle dikkat edilmesi ve hassasiyet gösterilmesini belirtti.

3.  ................., program gereği Belirli gün ve haftaların amacına uygun şekilde hazırlanıp uygulanmasının önemli olduğunu belirterek, konunun öğrencilerin sağlıklı gelişim ve öğrenme ortamını destekleyici nitelikler taşıdığını özellikle ifade etti.
4.  Zümre öğretmenlerinden ................. söz alarak, ölçme ve değerlendirmelerin belirli periyotlarla düzenli olarak yapılması gerektiğine değinerek;
    a) Öğrenci kişisel gelişim dosyalarının çocukların gelişim basamakları dikkate alınarak doldurulmasına,
    b) Belirli zaman aralıkları ile boy ve kilo tespitinin yapılarak not verilmesi gerektiğine,
    c) Sanat etkinlikleri kapsamında yapılan faaliyetlerin ( fon kartonu, elişi kağıdı vb.) kişisel dosyalarına konularak biriktirilmesi ve evlere gönderilmesi gereğine,
    d) II. Dönem sonunda da kişisel gözlem raporları doğrultusunda çocuklara karne ve diplomaların verilmesine, özellikle değindi.

Tepki Skoru
0
BAŞLIĞINIZ AÇIKLAYICI OLMADIĞI İÇİN DEĞİŞTİRDİM...SİTE KURALLARINI LÜTFEN TEKRAR OKUYALIM TEŞEKKÜRLER..

Tepki Skoru
0
umarım arkadaşlar sana yardımcı olmuştur merak ettim sen nerde öğretmenlik yapıyorsun

Tepki Skoru
0
Toplantılarda İstiklal Marşının Okunması gibi bir madde bulunmaz. ne öğretmenler toplantısında, ne veli ne de zümre toplantılarında böyle bir madde yok.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle