Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Yüzüncüyıl Öğrencileri

Tepki Skoru
0
merhaba ben yyu nin tpiciğini boş görünce dayanamadım ilk ben mesaj atıyım dedim ben yyu okul öncesi 1.sınıf öğrencisiyim adminlere bişi sorucam okul öncesi orga girerken tekrarmı kayıt oluyoruz yani aynı kullanıccı adı ve nickle giremiyomuyuz

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Bu üniversitemizden sadece 1 arkadaşımızın olması gerçekten üzücü.

Tepki Skoru
0
bizde buradayız ya sadece bi kişi yok.selem bende gelebildim sonunda.ben yyu üniversitesi 2.sınıf öğrencisiyim

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar ya niye kimse yok bizim üniversiteden cidden ayıp bişey

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar ben yüzüncü yıl eğitim fakültesi 2005 mezunuyum. bölüm hocalarının gitmesi nedeniyle en sıkıntılı dönem bizdik ama yine de herşeye rağmen güzeldi.çok güzel anılarım geçti vanda. yolunuz düşerse van gölünün kıyısında gün batımını izlemenizi tavsiye ederim.

Tepki Skoru
0
SeLam arkadaşLar bende yüzüncü yıL mesLek yüksek mezunuyum yeni mezunum Van süper bi yer gitmenizi tavsiye ederim..özeLLikLe kampüse gidin ve bi sahiL yapın derim :)

Tepki Skoru
0
bende yyu okul öncesi 2002 mezunuyum okululumu ve vanı çok seviyorum.memleketime uzak olmasaydı vanda görev yapmayı çoook isterdim.Vanı çok özledim

Tepki Skoru
0
bende ilk üniversitemi vanda okudum.van'ı cok ozledim.kampüste degişiklikler varmı

Tepki Skoru
0
mrb lar bende yy ünv sı mezunuyum sizi görmek çok hoş.adım mesut.ansınıfı öğretmenıyım şuan 2003 mezunuyum sızlerle mesajlaşmak ısterım

Tepki Skoru
0
slm yyu den kimse yok demeyin bende geldim.okul öncesi 2 olarak hep burda olucam.tüm yyü leri bekliyoruz:)

Tepki Skoru
0
bende 2001 van mezunuyum.genelde vanda mezun olanlar beni tanır.benden sonrakileri hemen hemen genelini tanırım.her zaman burdayım inş görüşüzürz.

Tepki Skoru
0
yüzüncü yıl üniversitesinde mezun olan sadece bukadar mı var ?inanmıyorum.

Tepki Skoru
0
selam sümeyra şuan yüzüncü yılda olan birine rastlamak da güzel. bütün herkese benden selamlar. nasıl okulda değişikliklar var mı? okulöncesi topluluğu görevine devam ediyor mu? bunu merak ettim çünkü o topluluğun kurucuları serhat arkadaşım ve benim, tabi bölüm başkanımız NURŞEN HANIMIN ve diğer öğrenci arkadaşlarımızın katkılarıyla. mesajımı okursanız kendisine benden selamlar. keşke NURŞEN HANIM daha önce bölüm başkanı olsaydı biz 4. sınıftayken oldu. bölümümüz adına hep beraber daha çok şeyler başarabilirdik. ama olsun biz bizden sonra gelen arkadaşlarımız için çabaladık.umarım faydalı olmuşuzdur kendi çapımızda.başarılar.

Tepki Skoru
0
levet ben sürekli nurşen hanımla görüşüyorum biraz kendini tanıtırmısın.sen mahsunların sınıfındamıydın.

Tepki Skoru
0
evet ben mahsun'la aynı sınıfındaydım.2005 mezunuyum. ya mahsun'la da irtibatı kaybettik.sen görüşüyorsan eğer benden hem NUrşen Hanıma hem de mahsun'a selamlar lütfen.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle