Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Yüz Boyama

Tepki Skoru
0
:36_13_3: arkadasar yüz boyaması lazım da değisik yuz boyama orneleriniz varmı bende faberinki var ama daha basit arıyorum yardımcı olursanız tesk.ederim simdiden:)

Tepki Skoru
0
biz oyun hazırladfık ama sınftan arkadaşlar yüzlerinin yarısını kibrite benzetmişler barut gibi siyahtı diğer tarafa dönünce yanmaya başladı ateş resmi çizmişti...mumda aynene öyle yüzünün yarısını beyaza boyamıştı diğer yarısını yandığı andakişekline getirmişti...

ağaç olan vardıisiyah kargalar vardı....
arkadaşlar kıyafetkeri canlandırmışlardı..çizgili bir çorap olan vardı
arı olan yüzünü enine siyah ve sarıya boyamıştı....
umarım işine yarar...

Tepki Skoru
1
bu resim lise öğrencilerinin yaptığı yüz boyamalar umarım işine yarar...:36_15_4:
[img]http://www.7renkakademi.net/aralik2/83ccfdee5b.bmp[/img]

Tepki Skoru
0
tesk edr.arkadaslar ben daha basit arıyorum ailller pek müsade etmiyoda:( daha basit yinede sağollun

Tepki Skoru
0
çok güzel görünüyolar tşkler paylaşımın için....
arkadaşım basitleri uydura bilirsin ben sadece burunların boyayım bıyık falan yapıyorum yanaklarına kalp,çiçek,yıldız çiziyorum çoık seviniyolar normal boyamalar gerçekten çok ayrıntılı.....

Tepki Skoru
0
Yüz boyaları var.bilinmiş markaların faber castelin boyaları çok güzel...Bildiğim kadarıyla bir zararı yok.

Tepki Skoru
0
jovi nin yüz boyasını kullanıyorum ben...çok kolay çıkması...basit resimler çiziyorum çocuklarımın yüzlerine çok seviyorlar...bazen ödül olarakta kullanıyorum...

Tepki Skoru
0
ÇİÇEK, KIVRIMLAR, YAPRAK, PALYAÇO YÜZÜ(BURNUNUN UCUNA KIRMIZI,GÖZ ÇEVRESİ BELİRLENİR İÇ KISMI BEYAZA BOYANIP UZUN KAŞ YAPILIR. DUDAK BOYANIR ) BATMAN GİBİ, ÖRÜMCEK ADAM GİBİ ÇİZGİLER ,BIYIKLI KEDİ, KÖPEK TEKGÖZ ÇEVRESİ SİYAH ÇERÇEVELİ, ALNINA (DEFTER SÜSLEMEDE YAPIYORDUK KENAR SÜSLEMELERİ ONUN GİBİ) KIVRIMLI SÜSLEMELER GİBİ!
KOLAY GELSİN!

Tepki Skoru
0
resimler açılıyor chilekli_pasta bi sorun yok...
bu arada harika şekiller çıkmış ortaya...çok hoşşş

Tepki Skoru
0
LYRE NİN YÜZ BOYALARI DA ÇOK GÜZELMİŞ. DAHA DOĞALMIŞ

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika