Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

YUMURTADA TERE YETİŞTİRME

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bunu mutlaka yapın çok güzel oluyo.ihtiyacınız olan şey boş yumurta pamuk ve tere tohumu
önce bi miktar pamuğu yumurtanın dibine koyuyorsunuz sonra biraz tere tohumunu üzerine atıyorsunuz tekrar nemli pamukla üzerini kapatıyorsunuz bir hafta sonra tereler büyüyor sonra çocuklarınızla tereleri kesip tereyağlı ekmeğin üstüne koyup yiyin çok güzel oluyor.nasıl resim ekleneceğini bilmediğim için koyamıyorum.biz yaptık süper oluyor.

Tepki Skoru
0
Ayşegül bunu ne zaman yaptınız? Çok merak ettim...

Tepki Skoru
0
gülşen hocam geçen hafta yaptık çok güzel oldu 6 yaşınkiler büyüdüler kestiler üstünden.tereyağlı ekmekle yediler ikindi kahvaltısında resim eklerdim ama nasıl eklendiğini bilmiyorum

Tepki Skoru
0
ögretmen82' Alıntı:
gülşen hocam geçen hafta yaptık çok güzel oldu 6 yaşınkiler büyüdüler kestiler üstünden.tereyağlı ekmekle yediler ikindi kahvaltısında resim eklerdim ama nasıl eklendiğini bilmiyorum
hocam http://www.7renkakademi.net/yukler2/ adresimie girp ..göz atı tıklayın ve seçeceğiniz resmi seçin yükle ye basın ve biraz bekledikten sonra orada bi link çıkacak o linki kopyalayıp burada mesaj yazdığınız yere yapıştırın okadar ..

Tepki Skoru
0
tamam inşallah yarın eklerim çünkü resimlerimiz okulda hocam sağolun

Tepki Skoru
0
gerçektende ilginç birşey.....hemen deneyeceğim....paylaşım için teşekkürler....

Tepki Skoru
0
Çok teşekkürler. Gerçektende hem çabuk büyümesi hemde ilgi çekici olması yönüyle çok eğlenceli bir deney.

Tepki Skoru
0
evet çok güzel..biz çim ekmiştik.ama tere daha mantıklı en azından yeniyo..

Tepki Skoru
0
bişey sormak istiyorum, yumurta kabuğu görsellik için mi kullanıldı, yoksa kabuktaki mineraller falan da bitkinin büyümesinde etkili olduğu için mi? eminim çocukların ilgisini çekmiştir. teşekkürler paylaşımın için :)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle