Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Yrd. Doç. Dr. Melek MASAL

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
[img]http://www.ef.sakarya.edu.tr/images/akademik/melek.jpg[/img]

Doğum Tarihi: 15/02/1971

Doğum Yeri: Bafra/SAMSUN

AKADEMİK HAYAT:

Lisans:

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, 1991.

Yüksek Lisans:

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü,1994.

Doktora:

Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü,1997.

MESLEKİ GEÇMİŞ

1991-1997
Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi,Araştırma Görevlisi.

1997-1998
Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Eğitim Fakültesi,Öğretim Üyesi.

1998-2006
Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Fen-Edebiyat Fakültesi,Öğretim Üyesi.

2006-
Sakarya Üniversitesi, Eğitim Fakültesi, Öğretim Üyesi.

2006-
Sakarya Üniversitesi, Eğitim Fakültesi,İlköğretim Matematik Öğretmenliği ABD Başkanı

YAYINLARI

I. TEZLER

I.1. Baykut, M., Paralel p-Aquidistante Regle Yüzeylerin Bazı Yeni Karakteristik Özellikleri, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Yüksek Lisans Tezi, 1994.

I.2. Baykut, M., Genelleştirilmiş Paralel p-Aquidistante Regle Yüzeyler, Ondokuz Mayıs Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Doktora Tezi, 1997.

II. BİLDİRİLER

II.1. Baykut, M., Kuruoğlu, N., Paralel p-Aquidistante Regle Yüzeylerin Bazı Karakteristik Özellikleri, VIII. Ulusal Matematik Sempozyumu, Adana, 1995.

II.2. Baykut, M., Kuruoğlu, N., Paralel p-Aquidistante Regle Yüzeylerin Şekil Operatörleri İle İlgili Karakteristik Özellikler, Matematik Sempozyumu, Balıkesir, 1997.

II.3. Baykut, M., Kuruoğlu, N., Paralel p-Aquidistante Regle Yüzeylerin Dayanak Eğrilerinin Küresel Göstergelerinin Eğrilik Eksenleri ve Küresel İnvolütleri İle İlgili Sonuçlar, Matematik Sempozyumu, Adapazarı, 1997.

II.4. Baykut, M., Kuruoğlu, N., Paralel p-Aquidistante Regle Yüzeylerin Dayanak Eğrilerinin Küresel Göstergeleri İle İlgili Bazı Sonuçlar, Matematik Sempozyumu, Adapazarı, 1997.
III. MAKALELER

III.1. Masal, M., Kuruoğlu, N., Some Characteristic Properties Of The Parallel p-Equidistant Ruled Surfaces In The Euclidean Space , Pure Applied Mathematika Sciences, India, Vol:49-50,1999.

III.2. Masal, M., Kuruoğlu, N., Some Characteristic Properties Of The Spherical Indicatrices Of Leading Curves Of Parallel p-Equidistant Ruled Surfaces, Bulletin Of Pure and Applied Sciences, Vol.19E. (No.1), P. 405-410, 2000.

III.3. Masal, M., Kuruoğlu, N., Some Characteristic Properties Of The Shape Operators Of Parallel p-Equidistant Ruled Surfaces, Bulletin Of Pure and Applied Sciences, Vol.19E. (No.2), P. 361-364, 2000.

III.4. Kasap,E., Masal, M., Ruled surfaces with constant parameter of distribution , International Journal of Pure and Applied Mathematics, Vol.16,No:2,209-213, 2004.

III.5. Masal, M., Kuruoğlu, N., Spacelike Parallel -Equidistant Ruled Surfaces In The Minkowski 3-Space , Algebra,Group and Geometry,Vol:22,13-24,2005.

III.6. Masal, M., Kuruoğlu, N., Timelike Parallel -Equidistant Ruled Surfaces By A Spacelike Base Curve In The Minkowski 3-Space , Methematica Bohemica, (İncelemede).

III.7. Masal, M., Kuruoğlu, N., Timelike Parallel -Equidistant Ruled Surfaces By A Timelike Base Curve In The Minkowski 3-Space , Iranian Journal of Science and Technology, (İncelemede).

III.8. Masal, M., Kuruoğlu, N., Genarised Parallel p-Eqidistant Ruled Surfaces, Advanced Studies in Contemporary Mathematics, (incelemede).

III.9. Masal, M., (m+1)-Dimensional Spacelike Parallel -Equidistant Ruled Surfaces In The Minkowski Space , Novi Sad J.Math., (incelemede).

III.10. Masal, M., On Spacelike Parallel -Equidistant Ruled Surfaces In The Minkowski 3-Space , Journal of Mathematics of Kyoto University, (incelemede).

III.11. Masal,M., Kasap E., Spacelike Helices In The 3-Dimensional Minkowski Space, Elemente der Mathematik, (incelemede).

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle