Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Yılsonu gösterisi

Tepki Skoru
0
anasınıfına giden cocuğumun yıl sonu gösterisi icin öğretmen 100 ytl topluyor ve ekliyorlar masraflar bunuda gecebilirgerekce ise davetıye cicek diploma vs gösteriyor bu arada oğlum devlet okuluna gidiyor yarın öğretmenle konuşacağim hala aynı fiyatta diretirse cocuğumu cekmeyi düşünüyorum bana biraz abartılı geldi acaba cocuğumu cekmekle hatamı yapıyorum:10:

Tepki Skoru
0
bende çocuklara etkinlik yaptırıcam.Sadece gösteri içinm kıyafet aldım.O da 25 ytl tuttu.Bence çok fazla.Ama yine de siz bilirsiniz.

Tepki Skoru
0
bence çocuğunuzu okuldan almayın.öğretmenle fiyatla ilgili sıkıntınızı paylaşın.diğer velilerle konuşup fiyatı düşürebilirsiniz.benim oğlum kreşe gidiyor.23 nisan içiçn proğram hazırladılar ve velilerle görüşüp en uygun fiyata diktirdiler.biz oğlum için 15 ytl verdik.kızların kıyafeti de 30 ytl tuttu.siz önce öğretmeniyle görüşme yapmadınız mı?

Tepki Skoru
0
100 ytl de baya yüksek bir rakam ama eğer maddi durumunuzu sarsmayacak bir rakamsa bu fiyet bence çocuğunuzu çekmeyin çocuğunuzun o günkü mutluluğu 100 ytl den daha önemlidir ama maddi durumu ii olmayan biri içinde bu rakam baya yüksek bir rakam

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
inanmıyorum bu kadar pahalı mı ki ??? haklısınız sadece kıyafet masrafını alsınlar bari ne bu adam mı soyuyorlar :)

Tepki Skoru
0
uzun zamandır ses cıkmadı ne olduğunu merak etmişsinizdir.öğretmenimiz bize danışmadan yukarda 100 yazmıştım 150ytl bir fiyat bicti toplantıta sadece kimler katılmak ıster diye sormuştu bizimle hic ücret konuşmadan   ben velilerden 100 duymuştum dün  öğretmenimiz           150 söyleyince bunu asla kabul edemiyeceğimi en fazla 50 ytl verebileceğimi ve cocuğumu nasıl bir program hazırlarsa hazırlasın arkadaşlarından ayıramıyacağımı söyledim bu akşam kararını acıklayacak sanırım ya iptal yada daha kücük bir şey yapılacak :thanks:

Tepki Skoru
0
harun61;
bu rakam çok fazla nedemek 100, 150 ytl çocukların kıyafetleri nekadar tutabilir anlamıyorum davetiye olmasa yada çocuklar yapsa çiçek olmasa bu gösteriler olmazmıymış.Çok saçma geldi bana bu öğretmen arkadaş rahat rahat uğraşmadan araştırmadan parayla herşeyi yaptırmayı düşünüyor galiba.Açıkcası bu gösteriler gerçekten güzel oluyor ama hazırlanırken madiyatı da gözönünde bulundurmak lazım böyle abartı rakamlar olmamlı ben bu sene velilerden hiçbirşey istemeden sadece çocukların evdeki kıyafetleriyle yaptırıcam ve yinede çok güzel olacak bunu biliyorum

Tepki Skoru
0
Bence de fiat abartılı.önemli olan öğretmenin yaratıcılığını kullanarak az maliyetle güzel şeyler çıkarmak.Biz anneler günü kutlaması ile bu işi 36.000.YTL'ye hallettik hemde her şey içinde.

Tepki Skoru
0
ben bir öğretmen olarak kesinlikle karşıyım bu yıl sonu gösterilerine...
velilerin gözünü boyamak dışında fazla bir amacı yok.onun yerine sergilerin olması çok daha iyi...zaten hazırlıklar esnasında eğitim diye bir şey kalmıyor.23 nisan da gösteri, anneler gününde gösteri,yıl sonu gösterisi derken...

Tepki Skoru
0
içinde olan bilir bu durumu bizde gösteri için kıyafet istedik masraflı değil süper bir okuluz ama işin ilginç yani gösteri için düğün salonu gibi bir yer tutuluyoo ve aynen şu yazı ile velilere gönderiliyor."gösterimiz yemeklidir gösteri sonunda eğlencemiz olacaktır küçük 15---büyük 20 ytl" düşünün ne yaparsınız...

Tepki Skoru
0
oğlumun okulunda anneler günü kutlandı.aileler olarak biz pasta yaptık .onlarda annelere hediye almışlar ve müzikde vardı çok eğlendik.yaptığımız sadece pastaydı ama diğer velilerle de tanıştık öğretmenlerle görüştük iyiydi yani.ne düğün salonuna nede paraya gerek kalmadan çok güzel bir gün geçirdik.tuğba o ne biçim bir davetiye.bana böyle bir davetiye gelse hem gelmek istemem hem de okulun tek derdinin para olduğunu düşünerek üzülürüm.

Tepki Skoru
0
mehtap işte örnek olsun diye yazdım zaten bende bir veli olarak asla gitmem diyorum olay para değil nereye verilmiyo 20ytl ama olay tamamen para tuzağı ne demek ya veliden bu para alınırmı 1 sene paralarını almışsın üffffffffffff çok kızıyorummmm bizim okula inş.kurtulurumm

Tepki Skoru
0
o_tugba_o' Alıntı:
içinde olan bilir bu durumu bizde gösteri için kıyafet istedik masraflı değil süper bir okuluz ama işin ilginç yani gösteri için düğün salonu gibi bir yer tutuluyoo ve aynen şu yazı ile velilere gönderiliyor."gösterimiz yemeklidir gösteri sonunda eğlencemiz olacaktır küçük 15---büyük 20 ytl" düşünün ne yaparsınız...
komedi gerçekten:) o velilerin yerınde olmak isteemezdım. sanki gösteriye değil de başka bir yere çağrılıyorlar gibime geldi:D

Tepki Skoru
0
bizim okuldaki arkadaşlar ile en çok güldüğümüz şeylerden biri oldu saolsunlar bu davetiye bizi çok eğlendiriyor....

Tepki Skoru
0
ARKADAŞLAR YARIN GÖSTERİMİZ VAR VE BEN ÇOKKK HEYCANLIYIM FAZLA VELİ GELMEYECEK AMA YİNE DE AKSİLİK OLMASINDAN KORKUYORUM DUALARINIZI ESİRGEMEYİN NE OLUR BU ARADA BOL BOL RESİM ÇEKİCEM İNŞALLAH GURURLA SERGİLEYBLİRİM BURDA:)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar çook güzel bir gösteri yaptık veliler ayakta alkışladı beklediğim gibi olmadı çoook sevinçliyimmm diploma veririken beni çok duygulandırdılar hakkımda çok güzel sözler söylediler kendimi çooookkkk iyi hissediyorum.................

Tepki Skoru
0
10-150 ytl tabiki çok para hiç bir veli de böyle bir kutlamaya katılmaması lazım

Tepki Skoru
0
bizim gösterimiz 8 haziranda kültür merkezinin gösteri salonunda olacak ve ücretsiz herkez davetli. davetiyeleri kartondan buradaki meyve surat figürlerini kullanarak ben hazırladım. rontlarda kullanacağımız kıyafetler erkeklerimizin 25- 30 kızlarımızın 15- 25 arası değişiyor. biz bu fiyatları bile velilere zor kabul ettirdik üstelik bu fiyatlar erkeklerde 3 kızlarda 4 kostümü içeriyor. 100 ytl isteseydik bizimkiler direk milli eğitime gidip şikayet ederlerdi.
merak ettim bu parayı alıyolar ama karşılığında ne veriyorlar. diplomalar zaten yılın başında eğer dergi alınırsa hediye olarak veriliyor. hediyee değilse bile parası aidatlara eklenip veliden zaten alınıyor. sanırım bu kibarca okula katkı parası eminim yarısından çoğu okula kalacak.... yazık

Tepki Skoru
0
100 lira gerçekten abartı devlet okulu değil ne olursa olsun.....bizim de gösterimiz olacak bi hafta sonra kızlardan 24 lira erkeklerden 20 lira topladık..kıyafetlerde onlara kalacak çok güzel oldu..ama gerçekten çok uğraştık nerde neyi daha ucuza getiririz diye hep gezdik..gösteriyi de atlatsak!!!

Tepki Skoru
0
ben de şuanki okuluma ilk geldiğimde yılsonu gösterisi yapacaktık ve o zamanki müdürümüz davetiye ve ücretten bahsetti.ben de o zaman 'veliye kendi çocuğunu parayla izlemeye çağıracaksak ben katılmıyorum'dedim.sonunda ikna ettik ve ücretsiz yaptık.bu durumlar çok üzücü ve imaj zedeleyici olaylar.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle