Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Yıl sonu ve 23 Nisan için tüm gösteri fikirleri - rondlar ve oyunlar

Tepki Skoru
0
flamenco da nedir yaa kendi kültürümüzü yansıtan oyunlar tercih etmek dururken neden yabancı toplumların danslarını çocuklarımıza empoze edelim ki haksız mıyım ??

Tepki Skoru
0
merabalar bende twist ,avaramu,ve hoşgeldin yar,eşliğinde 3 grupta ront hazırladım ama en çok kyafette zorlanıyorum köy okulu aşırıya kaçamıyoruz ,kendimiz hazırlayabilrceğimiz güzel fikirleriniz varsa sevinirim

Tepki Skoru
0
chori chori bir zamanların meşhur şarkısında hint kostümleri ile hint dansı yaptırmıştım.barış manço'nun adam olacak çocuk programını 3 çocuk ile canladrdık.ve barış manço gib sorular ve şarkıları yaptık çok beğenildi.

Tepki Skoru
0
DÜNYA COCUKLARINI YAPTIM cok yoruldum ama cok da eglendım-eglendık bakalım herkes cok begendı tepkılerı onumuzdekı hafta beklıorum resımlerı buraya atıcam.ben hazırlarken cok zorlandım seneye yapıcakolan arkadaslar faydalanır ınsallah

Tepki Skoru
0
arkadaşım bana 7 cüceler kostümü lazım yardımcı lurmusun

Tepki Skoru
0
Benim aklıma harika bir fikir geldi. Ben flemenco yaptıracaktım fakat daha basit ve sevimli birşey buldum:D:D:D

Yıllar önce önce GREASE diye bir müzikal vardı 70'lerin bilmem hatırlayan var mı? John TRAVOLTA ile Olivia NEWTON'un oynadığı bir filmin soundtrack müziği hani ayakları iç dış kapanıp kızlar ile erkekler dans ediyorlar,zıplıyorlar,kollarını sallayıp eteklerini savuruyorlar. Birde Elvis PRESLEY'inin müziği ile birleştirip vermeyi düşünüyorum. Hem çok basit hem çok sevimli olacak. Hemde çocukların kolayına gelen bir dans olduğu için seve seve katılacaklar:D:D:D Sabahın 05:16 'sında aklıma geldi valla:D:D Yazayım dedim. Belki yaptıranınız olur ,ben yarın muhakkak deneyeceğim;)**Betimleme yaptığınızda 23 Nisan'da açık havada müthiş bir gösteri oluyor:D;)

Sevgiler

Tepki Skoru
0
arkadaşım bizim 26 mayıs ta programımız var.bu sene 5 etkinlik hazırladım.4 sınıfız 16 veya 17 etkinlik çıkıyor.benimkileri söyleyim.mehteran takımı kurdum.ata demirer in küçük kurbağa remix çok hoş ve komik bir dans gösterisi var.dale don dale balonlu hip hop dansı var.(bu sitede bulmuştum tombul kral müziği var) tombul kral ve pranses balesi var.ilgilenirsen ayrıntıları da anlatırım.kolay gelsin .etkinlik bulmak kadar zor bişey yok.

slm. etkinlik çok ama yaş grubuna ve çocukların ilgilerine ,becerilerine uygununu bulmak zor. Ata demirer,tombul kurbağayı anlatabilirmisiniz

Tepki Skoru
0
23 nisan için dans gösterisi hazırlamam gerekiyor arkadaşlar. önerisi olan varmı? köyde görev yapıyorum..

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
sertap erener in rengarenk şarkısında kostümlü dans yaptıracağım ellerinde rengarenk tüller ve balerin tarzı tüllü çok cici bir elbiseleri olacak inş ...

Tepki Skoru
0
dünya çocuklarının müziklrinin olduğu cd var ise paylaşırsanız sevinirim.

Tepki Skoru
0
Bu söylediklerinizi bende biliyorum ama malesef müdürümüz anlamıyor.Çok şey istiyor çok güveniyor.O yuzden ne yapcam bilmiyorum.
onlara daha çok playbek bornozla yapılan basit ritmli dalin şarkısı gibi o olur.şirinler şarkısı ile güzel oluyor basit hareketler seçersiniz artık materyalden kıyafet yapıp müzikle defile olabilir .mantarlar gibi otorup kalkabileckleri ront olur

Tepki Skoru
0
bende yıl sonu gösterilerinde yaptırdığım bazı rontlardan bahsetmek istiyorum çocukların en çok sevdikleri gelişim aşamaları bebeklilikten yaşlılığa ben her seviye ye 1 kız 1 erkek olacak şekilde koydum.müzikleri areketli seçtim basit hareketler yaptılar.aynı kostümlerle ipli kukL şarkısı ile gösteri yaptk hem çeşit hemde fazla kostüm değiştirmemiş oluyorsunuz ipli kuklada da bir gurubu sandalyelerin üstüne çıkarıp ipli kukla oynatıcısı yaptım kuklalar şarkıyla hareket ederken yukardakilerde onları oynatıyormuş gibi yapıyorlar.define bulalım şarkısınıda uyarlayıp yapmıştım çocuklar halka oluyor köylü sosyete vb kıyafetler giyiyor ortada bir sandık içlerinde kitap çocukların ellerinde kazma kürek biz plastikleri aliminyüm folyo ile kapladık benzedi kazma kürek gibi.en sonunda sandıktaki kitapları havaya kaldırıp bitiriyorlardı.şirinlerin partisi şarkısı ile masal kahramanlarını da yaptım.ordada şriinler evlerinde pari hazırlığı yaparken müzikle diğer kahramanlar geliyor şarkı eşliğinde figürlerle eğleniyorlar

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar bende bir konuda yardımınızı istiyorum.
Sene sonu programı için çocukların rahatlıkla ezberleyebileceği ve güzel olan şiirlerden 4-5 tane örnek ekleyebilir misiniz?

Tepki Skoru
0
ben de bu dansı yapmayı düşünüyorumda hareketlerini bana gönderebilir misinşz hocam

Tepki Skoru
0
Benim aklıma harika bir fikir geldi. Ben flemenco yaptıracaktım fakat daha basit ve sevimli birşey buldum:D:D:D

Yıllar önce önce GREASE diye bir müzikal vardı 70'lerin bilmem hatırlayan var mı? John TRAVOLTA ile Olivia NEWTON'un oynadığı bir filmin soundtrack müziği hani ayakları iç dış kapanıp kızlar ile erkekler dans ediyorlar,zıplıyorlar,kollarını sallayıp eteklerini savuruyorlar. Birde Elvis PRESLEY'inin müziği ile birleştirip vermeyi düşünüyorum. Hem çok basit hem çok sevimli olacak. Hemde çocukların kolayına gelen bir dans olduğu için seve seve katılacaklar:D:D:D Sabahın 05:16 'sında aklıma geldi valla:D:D Yazayım dedim. Belki yaptıranınız olur ,ben yarın muhakkak deneyeceğim;)**Betimleme yaptığınızda 23 Nisan'da açık havada müthiş bir gösteri oluyor:D;)

Sevgiler
bana da yardımcı olur musunuz

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye