Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

YARIM GÜN ÇALIŞAN ÖĞRETMENLERDE SÜT İZNİ

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar,bugün müfettiş geldi saat 4ten sonra süt iznine gittiğimi duyunca yarım gün çalıştığımı gidemeyeceğimi söyledi.Saat 12 den 17.30 a kadar bu şekilde çalışan annelerin bebekleri açmı kalacak.[hele benimkiler gibi ikiz ise]Yönetmeliğe baktım bulamadım.Bilgilendirirseniz sevinirim.:36_13_3:

Tepki Skoru
0
anasınıfı öğretmeniysen çocuk doğurma hakkında yada doyurma hakkında olmuyor canım ..ben kullanamadım branş olsaydın ona göre ders saatlerini düzenlerdik ama senin için zor kullanamazsın dediler...halbuki günde belli bir süre kullanma hakkımız vardı şimdi hatırlamıyorum ama ben 3 dakkasını bile kullanamdım iznimin.....ayrıca yarım gün olduğun için daha da zorlaştırırlar....

Tepki Skoru
0
Yönetmelikte böyle bir ibare bulamadık.Müdürüm sağolsun 4 ten sonra idare ediyor.

Tepki Skoru
0
     Arkadaşım, öğretmen sorunları bölümünde "süt izni" konusuna mesaj atmıştım(4. sayfada). Eminim bu konuda seni aydınlatacaktır. Sevgiler...

Tepki Skoru
1
yarım günlerde süt izni yok arkadaşlar ama bazı idareciler bu konuda hassas davranıp izin verebiliyorlar

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle