Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Yanınızdan geçen ilayda olabilir

Tepki Skoru
0
[img]http://img295.imageshack.us/img295/7735/ilaydahz6.jpg[/img]

[img]http://img295.imageshack.us/img295/5809/1779127617lo2.jpg[/img

arkadaşlar bunu görünce yayınlamak istedim.bir anne olarak çok üzüldüm.umarım bu resme baktıktan sonra yayınızdan geçen çocuğa dikkat edersiniz.

Her gece koynunuza alıp mis kokusunu içinize çeke çeke uyuduğunuz yavrunuz kaybolsa ne yaparsınız? Nerede olduğundan, ne yiyip içtiğinden, iyi olup olmadığından haberiniz olmasa?

İçtiğiniz her yudum suda onun susayıp susamadığını düşünseniz?

Her lokma boğazınıza düğümlense?

Düşüncesi bile korkunç değil mi? İnsan aklına getirir getirmez savuşturmak istiyor aklından geçenleri.

İlayda için var mısınız?

İlayda henüz 5 yaşında. Çekildiği gün ve sonrasında sevenlerinin yürekleri taşarak baktığı, o muzip bakışlı fotoğrafının altında şimdi “Kayıp Aranıyor!” yazıyor.

Bir gün annesi ve dayısı ile gittiği piknikte kayboluyor İlayda. Ve bir daha da haber alınamıyor. Zaman içinde gelen asılsız ihbarların her biri biraz daha yüreğini acıtıyor ailesinin. Tam 7 aydır bir ümit bekliyor ailesi...

Ve tam 7 aydır İlayda’nın annesi her gelen ihbarda, İlayda’nın çok sevdiği Sütlaç’ını pişirip, kızını bekliyor.
İlayda’nın yüzünü unutmayın ve unutturmayın yeter."

"Yanınızdan geçen İlayda olabilir!!!”
İlayda Taşçı henüz 5 yaşında. Belkide resimlerde bizlerden birinin çocuğu yer alabilirdi. O da evladımız. Lütfen birşeyler yapalım sessiz kalmayalım.

İlaydayı Gören, küçücükte olsa bir ipucu olduğunu düşündüğünüz herşey için lütfen arayın.
0232 443 02 72
0232 443 06 20[/img]

Tepki Skoru
0
ilaydanın kaybolduğunu bir tv programında göstermişlerdi ailesi nasıl üzülüyordu hatırlıyorumda. çok kötü bir durum allah kimsenin başına getirmesin kaybolanlarda bulunsun dileğim
insanlar artık çok acımasız 7 ay kimsemi görmez ya da görmemezlikten gelir anlamıyorum inşallah dahada uzamaz ilaydanın ve ilayda gibilerin ailelerine olan özlemleri
duyarlılığın için tesekkürler

Tepki Skoru
0
Allah kimsenin başına vermesin inşallah en kısa zamanda ailesine kavuşur....duyarlılığınız için teşekkürler...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle