Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Veliler için okul kuralları hazırladık

Tepki Skoru
0
sayın öğretmen arkadaşlarım..iş hayatımızda bizi en çok yoran söz dinlemeyen veliler..sitemizden aldığımız esinlenmeyle bazı kurallar hazırladık veliler için..umarız sorunlarımızı biraz olsun aşarız..güle güle kullanın!
Hocam kurallar biraz ağır değil mi sanki :)) Baya da detaya inmişsiniz.. Elinize sağlık...

Ama favorim bu madde:

16-Sorunların tartışılması ve sohbetin kapı önünde, çocuklarımızın yanında yapmamaya özen gösteriniz.

,Aynen KAtılıyorum.. Çok önemli. Çocuklara bazı seylerin yansımaması gerekiyor.. Kaydedici gibi kaydediyor beyinleri .. Radarları her daim açık :))

Tepki Skoru
0
hocam ben ağır olmadığını düşünüyorum..sene boyu beni bunalttıkları konuları ele aldım daha çok..böyle çok iyi oluyo..herkes uyması gereken kurallar olduğunu fark ediyo ve bizi ciddiye alıyorlar..

Tepki Skoru
0
BEN DAHA inceleyemedim yogunluktan ama çok faydalı olacagına fikir olacagına şüphem yok çok teşekkürler.:)))hocam

Tepki Skoru
1
yok selvi hocam yok katı filan belki ama gayet iyi bir başlangıç bence seneye:)teşekkürler ediyorum paylaştığın için.

Tepki Skoru
3
bence hiç agır değil ve cogu özel anaokulunda biz zaten bunları kullanıyoruz cok gerekli oluyor tesekkürlerrrrrrr

Tepki Skoru
0
rica ederim pınar hocam ve esra hocam:)) esra hocam haklı çoğu zaten uyguladığımız ya da uygulamak istediğimiz kurallar..

Tepki Skoru
0
hoca süper olmuş walla hele de bizim çalıştığımız semtte bu kuralların yazılı olarak veliye verilmesi gerçekten etkili olabilir:)

Tepki Skoru
3
hoş gerciii bazen veliler süistimal etmeyi seviyorlar özellikle cocugun yanında kapı muhabbeti yapmayı vb. seylere gereksiz yere ögretmeni oyalamayı cok seviyorlar :)))) en azından biz demiştik basında size bildirdik deme hakkınız oluyor bunları veliye sundugunuzda... Birazcık ipler sizin elinize gecmiş oluyor :))))

Tepki Skoru
0
hocam rar dosyası olarak yüklenmiş açamıyorum yardımcı olsanızz ekrana direk yapıştırabilme durumu olabilir mi acaba?

Tepki Skoru
0
bence okul kuralları okulun bulundugu cevre sartlarına gore degısır benım gozumde hazırlamıs oldugunuz kuralların hıc bır onemı olamaz. ben kuralları kım ıcın hazırlıyorsam oturup onlarla beraber hazırlamak ıstıyorum dıkdatorce hazırlanmıs bı kural degıl daha demokratık bır sekılde olmalı zor bunu yapmak ama kolaya da kacmamamız gerekır.

hepımız ogretmenız ole değilmi. eğitim bilimlerine inanan insanlarız. bence bu kadar basitce olmamalı diye dusunuyorum benım fıkrım bu saygı duyana da duymayana da saygım var.

Tepki Skoru
0
bence okul kuralları okulun bulundugu cevre sartlarına gore degısır benım gozumde hazırlamıs oldugunuz kuralların hıc bır onemı olamaz. ben kuralları kım ıcın hazırlıyorsam oturup onlarla beraber hazırlamak ıstıyorum dıkdatorce hazırlanmıs bı kural degıl daha demokratık bır sekılde olmalı zor bunu yapmak ama kolaya da kacmamamız gerekır.

hepımız ogretmenız ole değilmi. eğitim bilimlerine inanan insanlarız. bence bu kadar basitce olmamalı diye dusunuyorum benım fıkrım bu saygı duyana da duymayana da saygım var.
tabi ki şartlara göre değişir..öğretmenlik teorem değil malesef hocam..yani üniversitede gördüğümüz anne-baba eğitimi dersleri realitede pek de işe yaramıyor..en azından benim çalıştığım şehirde bu böyle..tabiki eğitim bilimlerine bağlıyız.öğrencilerimi eğitim bilimlerine göre eğitiyorum..ama velilere koyduğum kuralların hiç birisi dikdatörce değil..hangi maddeyi dikdatörce bulduğunuzu çok merak ettim doğrusu..yönetmelik dahilinde çoğu ve mantığa uygun diye düşünüyorum..tabi size de saygım var.yorum yaptığınız için teşekkür ediyorum..

Tepki Skoru
0
kurallar çok güzel hocam teşekkürler ben bu sene veli toplantımda ele alsam bunları çünkü yazılı olarak versem eminim okumayan çok olacaktır

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle