Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Varikosel tanısı ve aşılama?

Tepki Skoru
0
arkdaşlar 4 yıllık evliyim ve çocuk sahibi olmak istiyoruz..eşimiz spermlerinde ileri doğru hareketsizlik saptandı ve varikosel tanısı kondu doktorumuz aşılama olabilirsiniz dedi. varikoselin tedavisi olduğu ve ameliyat olabileceği öğrendim aramızda benim durumumda olan varsa paylaşırsa sevinirim..ve aşılama olan arkadaşlarımız varsa bilgilerini paylaşırlarsa sevinirim.ve bu arada rahim filmi çekilen varmı... teşekkürler arkdaşlar...

Tepki Skoru
0
fakülteden bir arkadaşım bu şekilde bebek sahibi oldu ve bir sorun yaşamadılar.
allah gönlüne göre versin
hayırlı ve sağlıklı bir çocuk nasip etsin

Tepki Skoru
0
ya benim bir arkadaşım var oda aynı sorunu yaşıyo.3 yıldır aşılama yapıyolar olmadı eşi ameliyat oldu.dr arkadaşımız aşılama ile boşa vakit kaybetmeyin tüp bebek yaptırın diyo.bide hocam incir ve keçiboynuzu kürü var kullanan herkes işe yaradığını söylüyo.internette incir kürü keçiboynuzu kürü diye yazarsanız çıkıyo.yada ben anlatayım arkadaşlarda faydalansın.kuru incir kürünü bayan kendisine uyguluyo.7-8 tane kuru inciri soğuk suda yıkıyosunuz.bir kaç parçaya bölüp yarım litre suda kaynatıyosunuz.sabah kahvaltısından sonra ve öğle yemeğinden önce yarım su bardağı içiyosunuz.içmeden öncede bir baş soğanı ince ince doğrayıp üstüne sumak döküp yiyormuşsunuz.yalnız bu işlemi her gün taze taze yapıyorsunuz ve hiç ara vermeden 25 gün uyguluyorsunuz.bu kadının yumurtasının çatlayıp hamile kalmasını sağlıyormuş
erkekte ise yine 7-8 tane keçi boynuzunu soğuk suda yıkayıp bir kaç parçaya böldükten sonra yarım litre suda kaynatıyorsunuz.sabah kahvaltı arasında ve akşam yemeğinde 1 çaybardağı keçi boynuzuna 2 çay kaşığı bal ilve ederek eşinize içiriyorsunuz.bunu 3 günlük hazırlayabilirsiniz.ama cam şişede saklamanız lazımmış.üç gün sonrada.tazeliyosunuz.20 gün devam ediyo.bu baya işe yarıyomuş eşler için öyle diyolar.

Tepki Skoru
0
bu arad rahim filmini sorduysanız sanırım kokuyosunuz.ben yapmadım ama biliyorum anlatayım.bazılarında acı verirken bazılarından vermiyomuş.rahmi dışarı çıkartıp flmi öyle çekiyolarmış.yalnız ben dayanan diye düşünüyorsanız anestezi isteyebilirsiniz işlem sırasında uyutup.işlem biter bitmez uyandırıyolar.

Tepki Skoru
0
sevgili emine ve esra arkadaşım ilginiz için teşekkürler... sevgili esra bu tip kürleri denedik ama olmadı... maalesef artık incir göresim yok:) saol bilgilendirme için evet rahim filminden çok korkuyorum..eğer eşim ameliyat olursa hiç gerek kalmayacak ... teşekkürler..arkadaşlar...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle