Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Uzman Öğretmenlik

Tepki Skoru
0
arkadaşlar,uzman öğretmenlik gibi saçma bir olayın içinde buldum kendimi,düzene ayak uydurdum ve girdim,kazandım,hala bitmedi.Bir sürü belge toplamaktan midemiz bulandı.Nihayetinde puanımız belli oldu.Sanırım önümüzdeki ay uzman olup olmayacağımız belli olacak.:36_1_42:Dostlarım benimle aynı kaderi paylaşan arkadaşlarım puanlarınızı paylaşır mısınız benimle.Ben 55.368 aldım.

Tepki Skoru
0
arkadaşım konuyu yanlış yere açmışsın öğretmen sorunlarına açarsan bence daha ii olur

Tepki Skoru
0
Eylemciğim bende 70 aldım .Ben 1996 mezunuyum E şubesinden.Görüşmek isterim seninle .

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar uzman öğretmenlik nasıl olunuyor kısaca bana anlatırsanız sevinirim.

şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

saygılarımla....

Tepki Skoru
0
Eylemciğim bende 70 aldım .Ben 1996 mezunuyum E şubesinden.Görüşmek isterim seninle .

sevgili arkadaşım,selçuk tan mezunsun değil mi?Ben de E şubesinden .Adını öğrenebilir miyim canım?Kesin tanışıyoruzdur,bak heyecan yaptım ben şimdi:36_1_21:Görüşmek üzere.

Tepki Skoru
0
sevgili hediye,uzman öğretmenlik sınavına girebilmen için öncelikle 7 yılını doldurmuş olman gerekiyor.Bu sınav ilk kez bu yıl yapıldı,bundan sonra ne zaman açılır bilemiyorum,eğer kıdemin uygunsa başvuruyosun,sınav ÖSYM tarafından yapıldı,baraj 60 dı.Bir sene sonunda açıklandı sonuçlar,neyseki beklediğimize değdi,uzman öğretmen olduk:36_7_8:
Böyle işte uzmanlığın kısaca hikayesi,umarım soru işaretlerini bir nebze de olsa giderebilmişimdir,iyi akşamlar...

Tepki Skoru
0
Teşekkür ederim arkadaşım bilgi vermen için çok teşekkür ederim.. kutlarım arkadaşım uzman öğretmenliğinizi ve başarılarınızın devamını diliyorum...

Şimdi diğer normal öğretmenlerden farkınız ne oldu arkadaşım onun hakkında da bilgi verirsen sevinirim...Şimdiden teşekkürler...

Tepki Skoru
0
uzman öğretmen sıfatı almış oluyosun ve maaşında az bir miktar farklılık oluyor..

Tepki Skoru
0
EYLEM 35 ÖZEL MESAJ GÖNDERMİŞTİM ALMADIN MI.öZEL MESAJDA GÖRÜŞELİM.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle