Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Uzaydan gelen karmaşıklığın resmi

Tepki Skoru
0
Üniversitede ilk staja gittiğimiz sıralarda çocuklara serbest resim yaptırdık.Daha sonra iyi resim yapan bir çocuk sadece karalama yapmış bende bak arkadaşların ev araba kelebek vs yapmış sen neden böyle yaptın dedim.Çocuk bana bakarak "uzaydan gelen karmaşıklığın resmi" dedi.Çok şaşırmıştım ne diyeceğimi bilememiştim.

Tepki Skoru
0
VAY ANAM VAAAAYYY.DİYECEK KELİME BULAMAMAKLA BİRLİKTE O ÇOCUĞU YAKINDAN TANIMAK İSTERDİM DOĞRUSU

Tepki Skoru
0
esmacım haklısın vay anam vay durumu.bende de bir selamet var hemen herşeye kılıfı hazırdır.yaşı da boyu da sınıftakilere göre küçük.karalama resim yapınca ben küçüğüm di mi öğretmenim der.seloşum geldi aklıma bak.
teşekkürler nunu.hoş bir anı.

Tepki Skoru
0
evet bende çok şaşırmıştım.ne diyeceğimi bilemeyip özürdilerim anlamamıştım dedim:)

Tepki Skoru
0
ben çocukların resimlerine hayranım zaten iç dünyalarını o kadar güzel yansıtıyorlar kii...bi kız çocuğu kocaaman bi ayak çizmişti tatlım bu ayak nereye gidiyo böyle dedim diğer ayağı kaybolmuş onu aramaya dedi.......

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle