Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Uludağ Üniversitesine Yatay Geçiş Yapan Var Mı?

Tepki Skoru
0
uludaga geciş yapma konusunda yardım ve bilgi acil..

Tepki Skoru
0
YATAY GEÇİŞ İÇİN ŞARTLARI BİLİYORSAN BANA DA YARDIMCI OLUR MUSUN?

Tepki Skoru
0
bilgi veren su anda yok ama uludag.edu adresinde ne varsa ben de o kadar biliyorum..

Tepki Skoru
0
bizim üniversiteye(uludağ) yatay geçişle gelen arkadaşlar var. sizin için onlardan öğrenirim, cuma finalim var o zaman sorarım

Tepki Skoru
0
yonca sen hangi üni den geçmek istiyorsun oraya?ilk senen mi ort kaç¿ biraz fazla soru sordum galiba:S

Tepki Skoru
0
ben uludağ ünide okul öncesi öğretmenliği okuyorum eğer istiyorsanız ben size öğrenebilirm

Tepki Skoru
0
giresun üniversitesinden gecmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim..

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bende yatay geçişle uludağ üniversitesine geçmek istiyorum.sakarya üniversitesi1.sınıftayım ve dönem bitti notlar açıklanmaya başlıyor,iyi gibi..ayrıca 2. öğretimim..nası geçiş yapabilirim ve şansım varmı?? 2. öğretim varmı bu bölümde uludağda?? yoksada 1. öğretime 2. dönem geçiş yapabilirmiyim

Tepki Skoru
0
geçiş yapmak isteyen arkadaşlar okulumuzn sitesinde yatay geçiş kontejyanları ve başvuru koşulları yazıo. ordan bakabilirsiniz. www.uludag.edu.tr ilk sayfada çıkmıyorsa öğrenci bölümünden duyurulara bakarsınız.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bende yatay geçişle uludağ üniversitesine geçmek istiyorum.sakarya üniversitesi1.sınıftayım ve dönem bitti notlar açıklanmaya başlıyor,iyi gibi..ayrıca 2. öğretimim..nası geçiş yapabilirim ve şansım varmı?? 2. öğretim varmı bu bölümde uludağda?? yoksada 1. öğretime 2. dönem geçiş yapabilirmiyim
2. öğretm yok arkadaşm ama 1. öğretime geçiş yapabilirmisin bilmiorm. başvuru koşullarına bi bak belki orda yazıodur.

Tepki Skoru
0
sLm ben yatay geçiş yaptım ama zamanı geçtii baştan üye olmadım buraya k.bakmayın yardımım dokunmadı üniversite1.sınıf teknik bilimler

Tepki Skoru
0
sonunda ben de geciş yaptım 4. sınıfta da olsa yardımım dokunursa sevinirim yalnız 4. sınıfta ark.lar varsa tanışalım malum yabancıyım;)

Tepki Skoru
0
ayse tebrik ederim su an çalışıo musun?

net

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ne olur bana yardımcı olun sakarya ünisindde okuyrm ilk yılım ve uludağa geçiş yapmak istiyorum 2.öğretimim 1.dönem yüzde onluk dilime girdim bu dönemde ortlmm ii olursa geçiş yapabilir miyim??:ggggdw:

Tepki Skoru
0
mrb ben balıkesir ünide hemşirelik okuyorum 2. sınıfa geçtim ortalamam 3.63 sizce geçebilir miyim uludağa ve çok torpil oynuyormuş geçişlerde doğru mu?cvp yazarsanız sevinirim

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar ben Uludağa gectim ve mezun oldum torpil yalan basvuru sayısına bakıyor 4. sınıfa 3.43 le gectim.

Tepki Skoru
0
arkadaslar ben bu donem uludağ üni teknık bılımlere gecıs yapmak ıstıorum bır bılgısı olan varmı bahar donemınde en son kac ganola aldı gıda teknolojısınde

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle