Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

UĞURBÖCEKLERİmin anneler günü programı

Tepki Skoru
0
ÇOK ŞİRİNLER GERÇEKTEN.HOCAM BUNLARI İZLEME İMKANIMIZ YOK MU YA ELLERİNE SAĞLIK MİNİKLERİN

Tepki Skoru
0
çok teşekkürler arkadaşlar.esma öğretmenim en kısa zamanda videoyu da ekleyeceğim inşallah

Tepki Skoru
0
hepsi çok güzel .ağzında emzik olan çocuk napıyo çook merak ettim. =-)

Tepki Skoru
0
ben anladım sevilcim.....bebklikten başlamışlar anlatmaya sonra bebek büyümüş okula başlamış sonra lise yılları sevgilisiyle geziyor,,sonra evlenmiş,sonra bebek bekliyor sonra yaşalnmış vs...ben böyle yorumladım ama doğrumu nevertheless cevap verecek

Tepki Skoru
0
meltemyn' Alıntı:
çok tatlılaarrr.bayıldım:)
-emine-' Alıntı:
sevilnas' Alıntı:
hepsi çok güzel .ağzında emzik olan çocuk napıyo çook merak ettim. =-)
gülsüm' Alıntı:
ben anladım sevilcim.....bebeklikten başlamışlar anlatmaya sonra bebek büyümüş okula başlamış sonra lise yılları sevgilisiyle geziyor,,sonra evlenmiş,sonra bebek bekliyor sonra yaşalnmış vs...ben böyle yorumladım ama doğrumu nevertheless cevap verecek
çok teşekkürler arkadaşlar.evet gülsüm arkadaşımızın söylediği gibi bir çalışmaydı.doğumdan yaşlılığa evrelerdi.ama bir farkla sevgilisiyle üniversitede geziyor,daha öncesine izin yok bizde )))

Tepki Skoru
0
çok güzel çocukların.....teşekkürler paylaştığın iin...bencede canlısını izlemek isterim arkadaşım...

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim arkadaşım.en kısa zamanda yükleyeceğim inşallah

Tepki Skoru
0
tebrik edrim öğretmenim ama canlı performans dahada harikadır izlemek isteriz

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim canım.en kısa zamanda videoyu da ekleyeceğim inşallah

Tepki Skoru
0
tebrik ederim çok farklı olmuş
bebeklikten yetişkinliğe kadar ola evreleri nasıl yaptınız öğrenebilir miyim?

Tepki Skoru
0
hocamın nasıl yaptığını bilmiyorumda ben yaptığımız bebeklikten yetişkinliğe pandomimini özetleyim
1.candan erçetin melek şarkısı(bebeklik)ağzında emzik ile iki çocuk yerde emekliyor müzik eşliğinde.
2. daha dün annemizin kolarında yaşarken şarkısı ile(mavi önlüklü 2 öğrenci müzik eşliğinde yürüyor)
3.Ferudun düz ağaç(boş ders)şarkısı eşliğinde kravatlı 2 lise öğrencisi çıkar zıplayarak oynar gömlek kravat dağınık
4.onuncu yıl marşı(üniversite)cübbe ve kepli 2 öğrenci müzik eşliğinde yürür keplerini atarlar
5.slow bir müzik eşliğinde doktor olmuş ve hasta bir öğrenci seçilir steteskop ile sırtını dinler hastanın
6.Kayahanın(seninle herşeye varım ben )şarkısı eşiğinde gelin ve datam dans eder
7.Kayahanın(ee bebeğim ee)şarkısı eşliğinde anne ve baba olur bebek arabası ile bebeklerini taşırlar
8.Barış mançonun(nane limon kabuğu)şarkısı eşliğinde bütün oyuncular kalkar dans eder

umarım işinize yarar

Tepki Skoru
0
ya sızın yonetıcı kadronuzun ne yapmak ıstedıgınden anlamıyrm ya yorumlarda eleştiri adına hiç bir şey yok hanı elstırı yaptıgımız zamanlarda da buna ddeger vermenızı ben ve tum ogretmenler arkadaslar adına ıstıyrm saygılarımla...

Tepki Skoru
0
burdaki videoları nasıl izleyeceğiz? bilen yardım etsin lütfen...

Tepki Skoru
0
hocam daha video yüklenmemiş yüklenince linkin üstüne tıklayarak izleyebiliyorsunuz

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle