Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Tepegözle hikaye anlatımı nasıl

Tepki Skoru
0
[:36_3_3:asetatlar dik veya yatay farkedermi?

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
O tepegözle ilgili değil.Sizin alacağınız yazıcı çıktısı ile ilgili.
Çıktıyı dik alırsanız dik koyarsınız.

Tepki Skoru
0
selçuk bey çok teşekkür ederim daha önce hiç kullanmadım bilmiyorum yardımlarınz için sağolun.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Anladım.Sanırım cafeden alacaksınız?Renkli alırsanız çok daha hoş olur.

Tepki Skoru
0
hayır evde kendim renkli kalemlerle resimleri çizicem

Tepki Skoru
0
yaa bende asetatla hikaye anlatımı almak istiyorum staj için ama malesef bizim burda renkli yazıcı yokmuş :(

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Zerrin sende siyah beyaz alıp evde keçeli ile renklendirebilirsin eminm daha güzel olacak.

Tepki Skoru
0
YARDIMLARINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜRLERRRRRRRR......

Tepki Skoru
0
arkadaşlar asetat kağıtlarını üstünü cam boyasıyla boyadığınızdada çok güzel oluyor ama zor kuruyabiliyor biz genelde bu şekilde yapıyoruz

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar sadece hikaye değil okuma yazmaya hazırlık çalışmaları özellikle de kavram çalışmalarındada duvara yada tavana yansıtıldığında çocuklar için oldukça dikkat çekici oluyor. Tavsiye ederim.........

Tepki Skoru
0
selcukaydin' Alıntı:
Zerrin sende siyah beyaz alıp evde keçeli ile renklendirebilirsin eminm daha güzel olacak.
teşekkürler selçuk bey öneriniz için de peki siyah beyaz çektirdiğimde kara kara çıkmazmı hikayenin renkli olan resimleri?

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Çıkar ama silebilirsiniz içlerini sadece çizgileri kalır.Bengünün dediği gibi bir parça pamugun üzerine bebe pudrası (talk pudrası) dokup , asedatı bunla silebilirsin.Olmassa kolanya veya ispirtoyu da deneyebilirsin.

Tepki Skoru
0
bizde asetat kalemleriyle yaptık baya pahalıya patladı..resimleri çektğimde eklerim..talk pudra olayını da bilmiyordum:(ama iyi oldu teşekkürler..

Tepki Skoru
0
TEPEGÖZLE BENDE DAHA ÖNCE HİKAYA ANLATMIŞTIM.GERÇEKTEN ÇOK ETKİLİ BİR YÖNTEM.İMKANI OLAN ARKADAŞALR BUNU DEĞERLENDİRSİN.ARKADAŞLARIN DEDİĞİ GİBİ ASETAT KALEMLERİ NORMAL KULLANIM AMA BİRAZ MALİYETİ FAZLA.SONUCA BAKARSANIZ DEĞER GERÇİ.BİDE ÇOCUKLARI SİNEMA İZLEME MODUNA GİRDİRİN O ZMAN DAHA ZEVKLİ OLACAKTIR.

Tepki Skoru
0
teşekkürler.yarın uygulama var,bakalım nasıl olacak.

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar bende ilk defa asetat hazırlayacağım . Renkti çıktı alırsanız daha iyi olur demişsiniz. Ben anlamadım. Yazıcıdan renkli çıktı alıp asetata yapıştıracak mıyız? Açıklarsanız sevinirim

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar bende ilk defa asetat hazırlayacağım . Renkti çıktı alırsanız daha iyi olur demişsiniz. Ben anlamadım. Yazıcıdan renkli çıktı alıp asetata yapıştıracak mıyız? Açıklarsanız sevinirim
asetat kağıdına renkli fotokopi çektirebilirsin

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.