Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Tatildeki arkadaşlarımızdan haber var!!!!!!

Tepki Skoru
0

arkadaşlarımızdan EMPATİK VE NESLİHAN'DAN HABER VAR!!!!!!!

EMPATİK----Şuan gebzede tatil yapıyor seni çok özledik...size çok çok slmı var.........

NESLİHAN-----Şuan sivasta anneannesi rahatsızmış allahtan acil şifa diliyoruz.....size çok slmı var :):):)

Tepki Skoru
0
oh oh gezin bakalım.Biz sınavdan çıktık eziyet çektik tatil yapamıyoruz siz yapın bari:)

Tepki Skoru
0
çok güzel ya bende biran önce gitmek istiyorum tatile :D empatik ve neslihana çok selam söyle arkadaşım... ayrıca neslihana geçmiş olsun dileklerimizi iletirsen çok sevinirim teşekkürler:)

Tepki Skoru
0
neslihana geçmiş olsun. empatik arkadaşımıza iyi tatiller.ikisine de selamlarımızı ilet.özlettiler kendilerini.

Tepki Skoru
0
bizdende selam ilet her ikisinede...empatiğe ona imrendiğimi... :( neslihan a da geçmiş olsun dileklerimi ilet...

Tepki Skoru
0
neslihana geçmiş olsun dileklerimi empatiğiede selamımı iletirsen sevinirim valla empatiğin yerinde olmayı çok isterdim doğrusu

Tepki Skoru
0
bu arada arkadaşlar neslihan sizi çok özlemiş hepinize teşekkür etti empatikten hala haber yok eeee tatil yapıyor:):)

Tepki Skoru
0
Neslihan'a geçmiş olsun, Empatik 'e iyi tatiller dileklerimle...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar herkese selamlar...herkese tek tek teşekkür ederim..bugün şu saat itibari ile erzindanyız doktora geldık tahlıller temız çıktı... bende siteye giremediğim için fırsatı bulmuşken bir selam vereyim dedim...çok teşekkür ederim.szin içinde gezeceğim bugünden itibaren gerçi kısa bir zaman sonra döneceğim ama olsun...çektiğim fotoğraflarıda sizlerle paylaşırım artık...kendinize iyi bakın.... :)

Tepki Skoru
0
HOŞGELDİİİNNNNNNNNNNNN:) SENİ ÇOOKK ÖZLEDİKKKKKKK:)

Tepki Skoru
0
neslihancım hoşgeldiinn :D anneannen nasıl oldu umarım daha iyidir tekrar geçmiş olsun canım.....seni sitede yeniden görmek çok güzel :)

Tepki Skoru
0
neslihan'a geçmiş olsun ... empatik' e de ii tatiller diliyorummmmmmmmm

Tepki Skoru
0
ee istanbula geldiğine göre buluşmaya bekliyoruz
bu arada tüm hastalara acil şifalardiliyorum
tatildekilerede bol güneşligünler diliyorum:)

Tepki Skoru
0
selam arkadaşlar. hepinize sonsuz teşekkürler. ben de sizi çok özlediim. bu aralar pek giremıyorum foruma malum okul bitti tatil yapmak hakkımız. özellikle değerli dostum o_tugba_o ya ve diğer tüm forum sakinlerıne tekrar teşekkürler.

Tepki Skoru
0
seni görmek çok güzelll empatikk tabi tatill yapmak hakkın :D sana iyi eğlenceler:D:D:D:D seni çok özlemişizzz.......

Tepki Skoru
0
arkadaşlar hepinize tek tek teşekkür ederim....anneannem çok daha iyi.....hoşbulduk....bende herkesi çok özledim...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle