Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Taşıtlar

Tepki Skoru
0
ARKADAŞLAR BANA TAŞITLAR İLE İLGİLİ FAALİYET RESMİ VEYE ÖRNEKLERİ WARSA YOLLAYA BİLİRMİSİNİZ:)

Tepki Skoru
0
tarafik lambası yapıp 3 rengi elişi kağıdıyla yapıştırdıktan sonra geri kalan kısımlarını kuru çayı dökerek yapabilirsin.
kibrit kutularından tren yapabilirsin.

Tepki Skoru
0
[align=center][img]http://www.7renkakademi.net/aralik1/c6bf620594.jpg[/img][/align]

Tepki Skoru
0
[align=center][img]http://www.7renkakademi.net/aralik1/848119db21.jpg[/img][/align]

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bende elinizde varsa farklı taşıtlar ile ilgili etkinlik rica edebilirmiyim :)

Tepki Skoru
0
biraz fazla olacağım galiba ama şarkı şiir bilmece ne varsa elinizde onlarıda rica etsem kızmazsınız umarım :D

Tepki Skoru
0
KaRKeLeBeGi' Alıntı:
biraz fazla olacağım galiba ama şarkı şiir bilmece ne varsa elinizde onlarıda rica etsem kızmazsınız umarım :D
karkelebeği ünite köşesinden tarafik konusuna bakabilirsin...şarkı şiir bilmece.vb...sanırım istediklerini orda bulabilirsin...

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim hemen bakıyorum ama bir sorum daha var
okuma yazma çalışmasında trafik lambası yaptırabilirmiyim ?
sanat etkiniğine mi girer yoksa karar veremedim

Tepki Skoru
0
KaRKeLeBeGi' Alıntı:
teşekkür ederim hemen bakıyorum ama bir sorum daha var
okuma yazma çalışmasında trafik lambası yaptırabilirmiyim ?
sanat etkiniğine mi girer yoksa karar veremedim
yaptıracağın lamba nasıl bilmiyorum...eğerki yaptıracağın etkinlik örneğin 3 boyutlu bir çalışmaysa sanat etkinliğine girer...çalışma sayfası şeklindeyse okuma yazmaya hazırlık çalışması olur...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben ögrencilerime taşıtlarla ilgili faaliyet yaptırıcam bana tasıtlarla ilgili faaliyetlerde yardımcı olursanız çok sevirim ama çok acil lazımmmm

Tepki Skoru
0
daha önce taşıtlar şarkısına slayt ekleyen bir arkadaşımız vardı...çok güze4l bir çalışmaydı...bilgisayarım formatlanınca silinmiş...yeniden gönderebilirmisiniz...

Tepki Skoru
0
arkadaşlar,taşıtlar ve ilkyardım konulu sanat etkinliğine ihtiyacım var..değişik ve pratik örneklerinizi bekliyorum.şimdiden teşekkürler

Tepki Skoru
0
taşıtlarla ilgili taşıt resimlerine boyama yaptırıp kukla yapabilirsin yırtma yapıştırma çalışması,taşıt resmini kartona çizip kenarlarından keserek sulu boya yada pastel boya ile şekil çıkarma şalışması yaptırabilirsin.meyve suyu kutularından araba yada tren yapabilirsin ilkyardım ile ilgili kağıt işlerinden hemşire kepi,hemşire yaptırabilirsin bunlarla ilgili forumda serbest zaman etkinliklerine bakabilirsin.

Tepki Skoru
0
teşekkürler Öznur öyle yaptım ama stajım için lazımo etk.var bende saol..

Tepki Skoru
0
Bengicim her konu açtığımda yardımcı olduğun için teşekkürler..

Tepki Skoru
0
slm arkadslar ya ben sınıfımda taşıtlarla veya yaz mevsimi ile ilgili etkinil arıyorum daha dogrusu resimler arıyorum eşleştirmeli hafıza kartları yapmayı düşünüyorum hani resimin eşi bulunup oynanan oyunu ama resimim yok siteyide gezdim hiç öle resimlere rastlamdım yardımcı olursanız cok sevinirim  simdiden çok tesekkrler

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle