Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Suluboya baskısı

Tepki Skoru
0
yaa suluboyayla orjinal baskı yapmak istiorum.war mı fikri olan???
patates,sünger,ip,fırça,parmak,folyo,sebze hariç :)

Tepki Skoru
0
bana tüm baskıları yazmışsın gibi geldi.oğlumla patates,ip ve soğan baskısı yaparız.

Tepki Skoru
0
folyodan bir parça alıp elimizle top şekli yapıp önce suya sonra boyaya batırıoruz.sünger baskısıyla aynı hemen hemen.aynı dokuyu wero ikisi de.
soğanı da yarısından kesip (yatay weya dikey farketmez) kesilen yüzeyi suluboyayla boyayıp baskı çıkarıoruz.soğanın halkaları çok güzel bi görüntü oluşturuo.ama suluboyayı yoğun sürmek lazım.yani suyu çok olmamalı.aliminyum folyoda da öyle.
ama başka çeşitler de warmış öznur:)

Tepki Skoru
0
etkinliklerime eklemiştim ilk resimde var orda balon baskısı yaptırdım :D uçan balonlara ok? :D

Tepki Skoru
0
bak pınar arkadaşım ben ayna baskısı yaptım hoş oldı istersen sen de denee olmaADI BEN Bİ OKULDAKİ ARKADAŞARA SORUYYUM SANA TEKRAR DÖNERİİM...... MUJUKKS

Tepki Skoru
0
sewdacım çok saol yardımın için.çok büyüüük yararın dokundu:D

Tepki Skoru
0
BEN MUKAVVA DAN KARELER KESİP ÜZERİNE MAKARNALARLA ŞEKİLLER YAPIŞTIRDIM MAKARNALARI BOYAYIP BASTIRINCA HOŞ OLUYOR

AYRICA YİNE KARELERE ÖRDÜĞÜN YA DA SARDIĞIN İPLERİ ŞEKİLLİ OLARAK YAPIŞTIRIP BASKISINI YAPARSAN DA GÜZEL OLUYOR

EL BASKISINDAN ÇEŞİTLİ ŞEKİLLER YAPABİLİRSİN BAŞ PARMAĞIN ÜSTÜNE GAGA, GÖZ,İBİK VE BİLEK KISMINA DA AYAKLAR ÇİZEREK TAVUK YAPABİLİRSİN PARMAKLAR DA KANADI OLUYOR

ELİNİ YUMRUK YAPIP ALT KISMINI BOYAYIP BASTIRIYORSUN PARMAKLARINLA ŞEKLİN ÜSTÜNE BEŞ TANE NOKTA KOYUYORSUN AL SANA AYAK İZİ

STRAFOR YANİ BİLDİĞİN KÖPÜKLE DE BASKI YAPABİLİRSİN

UYGULARSAN BAŞARILAR DİLERİM
:thumbsup:

Tepki Skoru
0
çok saol yaa teşekkür ederim.deniycem.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar naylon torbaları kasip sulu boyayla çocuklar boyasın kağıda basınlar,kağıtları buruştursunlar suluboyayla boyayıp kağıda bassınlar(kağıtları fiyonk yapıp boyasınlar bassınlar güğzel oluyor)kumaş baskısı var bir de deneyin sonuçları görün kolay gelsin

Tepki Skoru
0
kağıtları buruşturup sulu boyayla boyasınlar kağıtlara bassınlar,naylonları kesin boyayıp baskı yapın,kumaş parçalarını boyayıp baskı yapabilirsiniz deneyin kolay gelsin

Tepki Skoru
0
bir de tuvalet rulolarına yün ipleri sar çocuklar bunları boyayıp kağıdın üzeride yuvarlasınlar çok güzel oluyor

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle