Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Staj raporu

Tepki Skoru
0
:36_13_3:[size=medium]merhaba acıköğretim fakültesi 3.sınıf öğrencisiyim. bana staj raporları konusunda yardımcı olur musunuz? bu bölümde okuyan hiç tanıdığım yok ve 3 yaşında 1 çocuk annesiyim fazla zamanımda yok yardıcı olursanız teşekkür ederim

Tepki Skoru
0
slm tuğçe bende 3.sınıf sıtaj dosyası var istersen sana gönderebilirm

Tepki Skoru
0
slm ben bitürlü staj raporu bulamadım burdan arıyorum ama malesef beceremedim bana yardımcı olurmusunuz tskrlr

Tepki Skoru
0
arkadaşlarr staj raporları konusuna girsenizz orada istemediğiniz kadar staj raporu örnekleri varr..oradan yararlanabilirsinizz..ama örnekleri birebir kullanmaya çalışmayın sakınn çünkü kopya muamelesi görüpp düşük not alırsınız..bu konuda okulunda yapmış olduğu bir açıklama var zatenn..
sevgiyle kalınn..

Tepki Skoru
0
slm bende 3. sınıftayım ama hiç elimde staj dosyam yok nasıl hazılayacam bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz.

Tepki Skoru
0
Merhaba ben Açıköğretim 3. sınıfta okuyorom acilen sıtaj dosyasına ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz?

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Mesaj yazan arkadaşa bu rapor lazım elbette yazıp ricada bulunacak.
Ama cevap veren bazı arkadaşlara mailini yaz yolliyim gibi cümleler hiç yakışmıyor.Forumu kapatalım o zaman herkes mailine göndersin herşeyi.
Forumu amacından saptırmayın lütfen.

Tepki Skoru
0
Merhaba arkadaşlar.Hayırlısıyla dosyamı bu hafta teslim ediyorum ve ben bu siteyi yeni farkettim.Bu yüzden üzülmedim desem yalan olur.Hiç bir konuda kimseden yardım alamıyordum.Bir belirsizlik vardı bu beni acayip rahatsız ediyordu.Buna rağmen eksiklerimi tamamladım.Görüyorum ki istediğim tüm bilgiler fazlasıyla burada mevcutmuş.Neyseki kontrol etme imkanım oldu bu da güzel:)hazırladığım dosyanın doğruluğunun verdiği rahatlıkla teslim edeceğim.Bunun için sitede emeği geçen arkadaşlarımıza,ayrıca paylaşımda bulunan gönül zengini dostlara teşekkürlerimi iletmek istedim.Saygılar...

Tepki Skoru
0
sevgili sedva ben de sizinle aynı düşünceleri paylaşıyorum bu siteden çok yararlandım emeği geçen tüm dostlara
gönülden teşekkürler.

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar ben neden staj dosyalarının hiçbirini açamıyorum.Bilgisi olan var mı?

Tepki Skoru
0
bustaj raporları bölümüne nasıl ulaşabilirim

Tepki Skoru
0
arkadaslar bende staj dosyası örneği arıyorum bulamadım yardımlarınızı beklıyorum..

Tepki Skoru
0
slm arkadaşlar ya bana çok acil 3.sınıf staj dosyası lazım kimseden bulamıyorum ve sınıfta kalacam lütfen yardım edin bana.....ben siyabe bu arada

Tepki Skoru
0
slm 4.sınıf staj dosyası örneği olan paylaşabilir mi şimdiden teşekkürler

Tepki Skoru
0
ArkadaŞlar oyun gÖzlem formuna İhtİyacim var.dolurulmuŞ. Nasil doldurulacaĞina Örnek olsun dİye .yollarsaniz sevİnİrİ m.sİteyİ Çok aradim net bİr Örnek bulamadim.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle