Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Staj Hakkında Bir Sorunum Var

Tepki Skoru
0
selamlar

ben istanbulda açıköğretim okul öncesi öğretmenliği 3.sınıftta okuyorum.Bu sene staj için gittiğim  okul sabahçı öğlenci eğitim verdiği için bizim de haftada bir tam gün staj yapmamız gerektiği için okula haftada iki kez gidiyorum.bu konuda bilgisi olanlar var mı aydınlatabilir misiniz? aynı durumda olanlar var mı mesela...

birde 15 tatilde okul kapalıydı gitmedik.bunun telafisini yapacakmışız.4 gün daha gidicem yani  siz de böyle bir durumla karşılaştınız mı okula sordugumda da sorularıma net cvplar alamıyorum onlarda pek birşey bilmiyorlar.

yardımcı olursanız sevinirim.

tşkler

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Aynı konuyu bir daha açmanıza gerek yok!Konu baslıgınızı degiştirdim.
Acil-yardım gibi konu baslıklarım forumumuzda yasaktır.Kuralları okursanız iyi olur.
Kurallara uygun hareket etmesseniz forumdan yararlanamaz ve cevap alamassınız.

Tepki Skoru
0
merhaba ben açıköğretim 4. sınıf öğrencisiyim geçen yıl ki stajımızda araya 15 tatil girdi ama onun telafisini yapmadık.zaten 24 haftadan hesaplarsan hazırana denk geliyo 15 tatilide düşünömüşler ayarlarken.ama mesela benim staj günüme kar tatili 23 nisan tatili denk gelmişti o haftaların telafisini yaptım.ayrıca ben tam günlük eğitim yapan bi anaokulundaydım sabah 8 den akşam 5 e kadar dı.sizin iki gün gitmeniz normal yarım gün olunca.

Tepki Skoru
0
Tam gün değilse staj yaptığın okul 2 yarım gün gidersin arkadaşım. Bir de 15 tatilde telafi falan yoktur. başarılar dilerim.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle