Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Sorunlarımız

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Arkadaşlar üniversitemiz ve derslerimiz hakkındaki sorunlarımızı buraya yazalım.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
İlkini ben yazayım.
Öğrencilere REHBERLİK edecek ve sorunlarını dinleyecek aktif görevliler istiyoruz.Bu sınıf danışman hocaları ile olmuyor :(

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Hocaların öğrencilere yaklaşımları biraz daha yapıcı olabilir. vizeden 60 finalden 60 alan biri nasıl kalabilir ? Bu ilginçlikler son bulmalı...

Tepki Skoru
0
evet rehberlik edecek deneyimli bir hocamız yok
ayrıca görsel olarak akılda kalıcı olacak olan anatomi dersimizi sunum odasında resimlerini görerek işleme imkanımız da çok az oldu.
bizler için bir labratuar yok
göreceğimiz drama dersleri,müzük dersleri beden derslerini de bu alanlarla ilgili hocalardan almamızın daha verimli olacağını düşünüyorum umarım bana kltılan arkadaşlar vardır...

Tepki Skoru
0
işte sence de görerek öğrensek daha iyi olmaz mı?
hocaların nerden soarcağı bazen belli olmuyor en iyisi akıla yazmak bilgileri

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
witch bu Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde imkansız...

Tepki Skoru
0
selcukaydin' Alıntı:
witch bu Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesinde imkansız...

evet malesef ben mezun olunca olabilir tabi hiç belli olmaz benim şansızlığım ,işte:10:

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Arkadaşlar burasu Sakarya Üniversitesi bölümüdür...

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
BU HAFTA EĞİTİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİ TEMSİLCİLİĞİ VAR BENDE ADAYLARDAN BİRİYİM VE ADAY OLAN TEK BAYANIM BAKALIM SONUÇLAR NE OLACAK SENCE OKULUMUN SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİNE NELER VAAD EDEBİLİRİM SELÇUK :)

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Valla sadece bayanlar desteklese zaten iş tamamdır :)

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
ASLINDA ORASI DA ÖYLE BAKALIM GERÇİ SALİH İZİN VERMİYOR FAK. BAŞKANI OLMAMA O BIRAKSA EMİNİM GÜZEL OLACAK BENİM İÇİN
BU ARAD BİZİM SİTENİN REKLAMINI YAPTIM SINIFTA HALEN SİTEYİ DUYMAYANLAR VARMIŞ İNAN BU BENİ ÇOK ÜZDÜ AMA SEN MERAK ETME BEN DUYMAYANIN GÖZÜNE SOKUP DUYURACAĞIM TABİ ŞAKA BİR YANA SİTEMİZİ OKULDA TANITMAK BİZLERE DÜŞER:)

Tepki Skoru
0
yaa arkadaşlar Turan Hoca nın ne yapmaya çalıştığını anlayabilen var mı?

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
BENDE tURAN HOCANIN YAPTIĞINDAN BİR ŞEY ANLAMADIM SEÇİMLER TAM BİZİM STAJ GÜNÜMÜZDE OLDU ERTELEMEDİLER HAKSIZ BİR SEÇİM YAPILDI ONDAN SEÇİMLERİ KAYBETTİM KENDİSİYLE KONUŞTUĞUM ZAMAN HAKLISIN ERTELEMELİYİZ DEDİ AMA OLMADI NEDENDİR BİLMİYORUM AMA NEYSE HAYIRLISI OLSUN BAKALIM

Tepki Skoru
0
evet onu biliyorum hatta biz seni görememiştik seçim günü çok haksızlık oldu bence de

Tepki Skoru
0
slm arkdşlar
ben okulöncesi öğrt.(i.ö.) kazandım busene
ama yorumlardan aldığım mesajla anadolu üni.ne yatay geçiş yapmak istiyorum..2.öğretm olmam sorun olurmu?sizce geçme şansım warmı?geçenler olmuştur mutlaka benden önce,dimi?

Tepki Skoru
0
Bende okul öncesi öğ. 2. öğretimi kazandm.Bu sene ordayım inşallah ama biraz sorunları duyunca korkuyorum sanki:)

Tepki Skoru
0
ben şu an sakarya da 3.sınıftayımm..yorumları okudum da aslında değişen çok fazla şey de yok..sınıf öğretmenliğine bile müzik derlserine konservatuardan hocalar gelirken bizde hala bölüm hocaları girio..branş hocaları girse daha iyi olcağını düşünüyorum.ilk yardım anatomi gibi dersleer resmen boş geçti.bu derslerden aldığımız bir şey olmadı..ben bu açıkları kendim gidermeye çalışıorum şu an.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle