Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Sonunda öğretmen olabildim :)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben de dün ücretli öğretmenliğe başladım  :)
okulum alibeyköyde biraz yokuş çıkıyorum, sokaklar o kadar dik ki merdiven var kenarda ordan inebiliyorum kışın napçam bakalım...
diğer öğretmen 1 aydır 29 çocukla uğraşıyormuş. ben olsam asla başa çıkamazdım heralde!
dün gittim okula, çocuklarla tanıştım, sınıfı 2ye böldük şimdilik 14 öğrencim var :36_1_21:
2 sınıfta sabahçı şimdilik. çünkü öğleden sonra başka bi okul geliyo, okulları tamirattaymış.
okulda normalde 1 anasınıfı, 1 oyun odası (artık benim sınıfım olcak), 1 bir de mutfak var. oyun odasına da masa, sandalye çıkarttık bugün. sınıf sınıf çocukların eşyaları ayrıldı. benim sınıfıma da çocukların dolaplarını aldık.
ama şöyle bi durum var oyun havuzu ve kaydırak benim sınıfta :( çocukları boş bırakınca hemen oraya gidiyolar...
bugün 21 saat kadar bütün çocuklar bendeydi :( :( susmak bilmiyorlar!
ilk öğretmenlik deneyimim umarım başarabilirim :36_7_8: bu arada yarın da ilk toplantımı gerçekleştircem. zaten öbür öğretmenden yardımlarıyla destek olmasını baştan söyledim. o 4 senedir görev yapıyomuş çünkü. müdür ve müdür yardımcısı da bu konuda çok iyiler.
umarım öğrencilerime faydalı olabilirim :36_1_21:

Tepki Skoru
0
Tebrikler deryacakir...:) Meslek hayatın boyunca başarılar dilerim....:)

Tepki Skoru
0
hayırlı olsun cnm dahada ii olursun inşlah

Tepki Skoru
0
çoooooooook teşekkürler arkadaşlar :36_1_21: :36_1_21:
sizlere de meslek hayatınızda başarılar diliyorum... yeni nesil sizin gibilerin elinde olduğu için çok seviniyorum :36_7_8:

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle