Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Sizce idam cezası olmalımı?

Tepki Skoru
0
Bence olmalı...Evet ve hayır diyenler sebepleriyle yazsınlar lütfen...

Tepki Skoru
0
bencede olmalı.çünkü insanlar birşekilde hapisten çıkacağını bildiği için insanların canına,malına ,namusuna hatta vatana millete çok zarar veriyor.kötüler bu kadar rahat olmamalı.affedilmeyecek suç işleyenler idam edilmeli.bu tip insanların vatana millete vereceği tek şey zarar.

Tepki Skoru
0
Ben idam cezasının uygulanması kanısındayım.İnsanlar belirli bir hapis yatıp çıkacaklarından emin oldukları için suçları çok rahat bir şekilde işliyor.Kesinlikle olmalı hatta vatana millete ibret olsun diye deklare edilmeli.Bakalım o zaman birdaha yapabilecekler mi?

Tepki Skoru
0
ben idama karşıyım.
Ağır çalışma yükümlülüğü getiren, affa tabi olamayacakları ağır cezalar verilmeli.

Tepki Skoru
0
Bence de idam olmalı. Böylece suçların bir nebze de olsa azalacağına inanıyorum; çoğu kimse sonunda ölüm olacağını bile bile suç eğiliminde bulunmaz. Tabi bazıları riski sever.Onlar öldürürken, işkence yaparken insanlığa sığıyor mu ki, idam edildiklerinde insanlık dışı olsun?

Tepki Skoru
0
ben idam cezasına karşıyım. sebebine gelince Allah'ın verdiği canı başkası alamaz sadece Allah alır. her ne kadar suçlu olsa da idam edilmemeli. hapiste çok ağır işler yaptırılmalı ve bir ömür boyu hapis cezası verilmeli.

Tepki Skoru
0
bence de kesinlikle idam olmamalı,Allah dışında hiç kimsenin ne olursa olsun o canı almaya hakkı yok,ömür boyu hapis cezası verilebilir çiğdem arkadaşımın dediği gibi çok ağır işler yaptırılabilir..

Tepki Skoru
0
bence idam çok güzel bir temizlik şeklidir. hele binlerin, milyonların canını yakıp gözyaşlarını aktıranları; toplanıp, karnaval havasında meydanlarda sallandırmak en güzeli...

olmadı müebbet hücre...
ama krallar gibi değil!..
(biri imralı'da kral gibi yaşıyo mesela)
bir(1) m2lik hücrelerde...

bir de ben bazen şerii yasaları destekliyorum...
keyfi hırsızlık yapanın eli kesilse bak bakalım okadar rahat yapıyo mu bidaa
özellikle tecavüzcülere uygulanmalı...

ya da bu kadar acımasız olmasa da ciddi, çeldirici yaptırımlar olmalı...
kaçkap ya da hırsızlıktan karakola götürülen biri çıkarken polislere hareket çekip,küfür edememeli...

Tepki Skoru
0
suçlu bir süre yattıktan sonra afla serbest bırakıldı ve yine aynı haltı yedi.. bazı konularda cezalar çok ağırlaştırılmalı..

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle