Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Sinop Ayancık Zübeyde Hanım Anaokulu

Tepki Skoru
0
SELAMLAR ARKADAŞLAR BEN SİNOP AYANCIK TA ZÜBEYDE HANIM ANAOKULUNDA GÖREV YAPIYORUM.

Tepki Skoru
0
hoşgeldiniz aramıza...çok güzel bir yerdesiniz :D:D:D başarılar...

Tepki Skoru
0
TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR!!!!SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM ,SİZLERLE BÖYLE GÜZEL BİR SİTEDE TANIŞMAKTAN,İLETİŞİM KURMAKTAN GURUR DUYUYORUM ..

Tepki Skoru
0
HOŞGELDİNİZ BENDE SİNOP ERFELEKLİYİM İSTANBULDA GÖREV YAPIYORUM

Tepki Skoru
0
HOŞBULDUK ARKADAŞLAR.. ÖZNURCUM EVET MEMLEKETİNİN KÜÇÜK MELEKLERİNE EĞİTİM VERİYORUM..

Tepki Skoru
0
BEN SİNOPLU DEĞİLİM AMA YİNEDE HOŞGELDİNİZ

Tepki Skoru
0
merhabalar ben de sinopta okuyorum.bu sene egıtım ordumuzun bır neferı olucam ....aranızda olmak cok guzel

Tepki Skoru
0
Merhabalar arkadaslar. Suna bende 2006 mezunuyum tanıdık bırını gormek ne guzel. hala ayancıktasın demek ne guzel. bende duzcede çalısıyorum hatırlamayabılırsın ben gülnur. herkese sinop egıtıme ve mezunlarına cok selam. ogrencılere sınavlarında basarılar. Nilüfer hoca Takı hocaya ve Aysegul hocalara cok selamlar...

Tepki Skoru
0
mrb Gülnur,seni hatırlıyorum dersem yalan olur ,çıkartamadım ama olsun yinde karşılaştığımıza çok sevindim,mesleğinde başarılar arkadaşım,hocalarımızı pek göremiyorum ama gördüğümde selamını iletirim.k.i.b selamlar

izu

Tepki Skoru
0
hosgeldınız. bende sinop merkezdeyım

Tepki Skoru
0
Eskiden ayancıkta görev yapmış bir anaokulu öğretmeni olarak görevinizde başarılar diliyorum. Yurdumun heryerindeki eğitim ordusu emekçilerine selam olsun...

Tepki Skoru
0
güzel memleket sinop nefis kebabı buz gibi suları, yemyeşil doğası, fakir ama gönlü zengin vatanını milletini seven, aç kalsalar bile devletine sitem etmeyen insanları var

Tepki Skoru
0
slmm bende ilk dönem aynacık aşağıköyde görev yaptım şimdi kastamonuya atandım,sinop üniversitesi mezunuyum..herkese meslek hayatında başarılar dilerimm,suna hocam nilüfer hoca sizden bahsetmişti ama okulunuza gelmeğe fırsat bulamadım..slmları vardı.

Tepki Skoru
0
mrb hocam,bende sizin ayancığa geldiğinizi duymuştum,tanışmak nasip olmadan siz gittiniz ::(:(:(yeni yeriniz hayırlı olsun,ayancığa yolu düşen tüm arkadaşları beklerim

Tepki Skoru
0
ne güzel ya forumda bir sürü sinoplu varmış. bende sinopluyum ama kocaeli üniversitesinde okuyorum. 3. sınıfım bu forumun nimetlerinden yararlanmak gerçekten çok güzel

Tepki Skoru
0
slm arkadaslar,sinop un üzerine memleket tanımam orada görev yapmak harika,herkese başarılar.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle