Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Sevgililer Günü Tek Başlık

Tepki Skoru
0
ilkay ya inan yıktın beni offfff beeee amma çileli hayat gibi geldi seninki bana..bak benim gibi yap başka açılardan bak olaya hayatın sadece senin başkasıyla paylaşmıyosun her kızla muhabbetin var sevgilin olsa kısıtlanacaksın gittiğin yerlerin hesabını vereceksin... belki maç izleyemiyceksin...doğum günüymüş, yılbasıymış, ilk tanışma günüymüş, sevgililer günüymüş, yok bilmem kaçıncı aya giriyomuşuz cart curt yani bunların hepsini hatırlamak zorunda kalacaksın, belki çok önemli bi işin olacak ama sevgilin o gün üzgün ve ağlıyo durumda olduğu için gidemiyceksin,,,, vesaire de vesaire

bakma bunları yazdığıma :D:D:D candan seven biri için herseyi feda eder insan gözünü kırpmadan ama napalım avutmamız lazım kendimizi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tepki Skoru
0
aaylin_21' Alıntı:
denizliliserpil' Alıntı:
bence hediyeye gerek yok:D:D gözlerinin içine bakıp da "seni sewiorum" diyerek sewdiğinin alnından öpmesi yeterli... ha bir de kırmızı karanfil de alabilir :p ben çiçekleri çok severim deee :D:D
teşekkürler türker
ohooo serpil hem hediyeye gerek yok diyorsun hem kırmızı karanfil diyorsun :36_11_6::36_11_6::36_11_6: seninkide istemem yan cebime at hesabı olmuş :36_1_19::36_1_19:
o anlamıştır boşver aylincimmm:p beni bayaa güldürdünn:D:D

Tepki Skoru
0
ilkay ya bi alemsin ne diyim :36_11_6:
sevgilinin yaşıda oluyomuş :36_11_6:
en yakın zamanda gönlüne uyacak birisini bulur mutlu olursun inşallah...

Tepki Skoru
0
bende gelmek istiyorumm. benim hayatımda hiç sevgililer gününde sevgilim olmadı. hayatımda hiç sevgilim olmadı daha doğrusuuuu....... ama gelememki ben çokkk uzaktayımmmm.

Tepki Skoru
0
nesiyecim ;canım benim üzülmemek için o günü kimseyle görüşmeden konuşmadan geçirmemem lazım. değilse herkezin yaptıklarını dinlemek zorunda kalacam veeeeeeeee ben çooooooooook üzülecem. ama bu durum imkansız olduğu için mutlaka üzülecem çünkü tüm kuzenler ve yakın arkadaşlarım bana anlatmadan duramazlar.bende onlara üzüntümü çok belli etmeden dinlicem:(:(:(

ilkay sana gelince merak etme bende bol offffff offff lu bir gün geçirecem. bir tek kuzenim benim çok üzüldüğümü bilir. o da gelecek klasik olarak şunu dicek: sen durup durup turnayı gözünden vuracaksın bu beklemelerin boşa değil diyecek.bende klasik cvp lar verecem işte. konuşma böyle sürüp gidecek. inşallah bir gün biri bulursak bu konuşmalar yerine farklı güzel şeyler yaparız(amin).

h) belki benden hoşlanan ama yüz vermediğim biri ararda en azından o bari sevgililer günümü kutlar diye bekleyerekte geçirilebilir.( şahsen ben öyle yapacam. eğer ararsa benden iyi dua alacağı kesin.)gönüle bir teselli resmen benim yaptığım:):):10:

Tepki Skoru
0
[size=medium]
merhaba arkadaşlar yarın 14 şubat herkesin bu özel günü kutlu olsun...:36_3_12:
[/size]

Tepki Skoru
0
bu günü ne kadar ciddiye alıyoruz yaa inanamıyorum sıradan bir gün halbuki

Tepki Skoru
0
denizcim yarın partimiz kaçta başlayacak ve içeriği nasıl olacak? aklıma ne geldi hani çöpten adamlar çizeriz ya işte onun gibi bir pasta yaptıralım, tüm kızlar bıçağı birlikte tutup keselim olmaz mı?:):):)

Tepki Skoru
0
tamam arkadaşım istediklerinle beraber 7 de sendeyim:36_1_21: fatih bu fikri duyunca gelmekten vaz geçer belki:36_1_21::36_1_21:değilse olan ona olacak:36_11_6::36_11_6::36_11_6:

Tepki Skoru
0
ya bişi sorcam bu fatih kim?? biz onu niye kesiyoruz benim aklıma daha güzeli geldi.... sevgilisi olanları berabermi katletsek yada çiçekçilerimi bombalasak :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tepki Skoru
0
KIZLAR BENİDE KABUL EDERMİSİNİZ PARTİYE BOŞ YER KALDIMI

Tepki Skoru
0
dondurma desenize ya :D:D:D:D

ya deniz söledim ama ben yapamıycam çiçekçilere kıyamıycam onlarında günahi yok napsınlar :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Tepki Skoru
0
tikurzena' Alıntı:
hımmm demekkk benn unutuldumm denıss hanımm...aşkolsunn yaaaa....bensizz bensizz nasıll parti yapceniz sizz yaaa...varmıydı yarı yolda unutmak bakemm???nolduu gelecekk planlarıı...senaryomuzaa ne olduu bakemm yaaa??ağlıyomm işte benii unuttuğunnn içinn...ühüüühüüüü:(:(

denisse' Alıntı:
SANA SÖYLEMEYE GEREK DUYMUYORUM Kİİ.... ADRES BELLİ!!:D:D:D:D:p:p:p:p

SANA HABER VERSEM ARTIK AYIP OLUR:D:D:D
:36_3_12:

ayy kuşumm benimm yaa..ne kötüyümm dimii benn..hemenn de kötüü düşündümm yaww...beniii unuttunn sandımmmm:D:D:Dteşekkür ederimm kuşumm benimm..bitanemsinn sennn:D:D:Dgüsell bi partii olacakkk:D:D:D

denisse' Alıntı:
Gecenin ilerleyen saatlerinde fatih gelmeye adaymış onuda keseriz..

yaww rahatt bırakınn dondurmayıı yawww...olmuyoo amaaa:D:D:D:Dhehehehee..

Tepki Skoru
0
Sevgilisi olanin olmayanin,
Olup da yok gibi olanin,
Yok da var gibi olanin,
Olmayip cok isteyenin,
Oluyo da noluyo diyenin,
Oldugu icin cok mutlu olanin,
Olmadigi icin cok mutlu olanin,
Onsuz olamayanin,
Onunla hic olamayanin,
Herseye ragmen yureginde her daim aska yer olanin� (bunun sonu yok :) )

O zaman kisacasi herkesin sevgililer gunu kutlu olsun.
Sevgi hep sizinle olsun, yureginizde aska hep yer olsun.
Yuzunuzden gulucukler kalbinizden kelebekler eksik olmasin.

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
ne ben aldım ne de sevgilim pardon nişanlım :)

Tepki Skoru
0
Sevgilisi olanin olmayanin,
Olup da yok gibi olanin,
Yok da var gibi olanin,
Olmayip cok isteyenin,
Oluyo da noluyo diyenin :)))
Onsuz olamayanin,
Onunla hic olamayanin,
Herseye ragmen yureginde her daim aska yer olanin. (bunun sonu yok :) )
O zaman kisacasi herkesin sevgililer gunu kutlu olsun.
Sevgi hep sizinle olsun, yureginizde aska hep yer olsun.

çok güzel bi mesaj bende sizle paylaşmak istedim

Tepki Skoru
0
[align=center]Olup da yok gibi olanin,
Yok da var gibi olanin,
Olmayip cok isteyenin,
Oluyo da noluyo diyenin,
Onsuz olamayanin,
Onunla hic olamayanin,
Herseye ragmen yureginde her daim aska yer olanin (bunun sonu yok )[/align]

celo yaa nerden çarptın bu sözü çok güzelmiş valla ya inan çok beğendim ve güldümmm :D:D:p

Tepki Skoru
0
çokk düşünceli bir sevgilinn varmışş deryacımm ne mutluu sanaa..demekki varr bölee ince fikirlii insanlar daa..bize de nasipp olur mu acepp??

üsülmee yaa herşey kısa zamanda yoluna girer inşallahh..geçmişşş olsunn sevgiline..umarım tez vakitte sağlığına tekrar kavuşur ve yine birlikte olursunuz...

amiiiiin tikuuu :D

ben de bu sene 14 şubatı kız arkadaşımla geçirdim napim :( sevgilim var mı yok mu o da belli değil... olmasa en azından yok derim daha rahat olurum... ama insanın sevgilisinin olup da kutlamaması çok kötü :( :(

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle