Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ses Ver Ne Olur

Tepki Skoru
0
her şey beni düşündüğün için di ben bunu bilemedim..Küçüktüm anlayamadım..
Sana dondurma aldırmak için ne gözyaşı dökerdim..Ne kadar çok kızardım senin her hayır deyişine..Her şeyi beni düşündüğün için yapmıştın bunu çok geç anladım.
Şimdi keşke keşke yanımda olsan da yine bana hayır desen bu sefer sesimi çıkarmam o sıcak bakışına sığınır susardım..
Seni ne çok özledim anneciğim bir bilsen .. Bir bilsen gelirdin yanıma bırakmazdın beni burda tek başıma..Geceleri çok korkuyorum..Yatağa seni öpmeden yatmak ne kadar acı veriyor anneciğim anlatamam...Hele sabahları senin sesini duymadan güne başlamak"hadi kalk yavrum" deyişin hala kulaklarımda ahh anneciğim bu özlemimi nasıl anlatsam bilemiyorum...
Çırpınıuşlardayım senin yokluğunda bir yol arıyorum..Uzatıyorum elimi anneciğim tut elimden al beni de yanına sana sesleniyorum...bir ses ver ne olur yalvarıyorum...

Tepki Skoru
0
CANIM HARİKA Bİ YAZI..ÇOK ETKİLEYİCİ...ANNELERİN KIYMETİNİ BAZEN ÇOK DAHA İYİ ANLIYORUZ..ALLAH ONLARI BİZİM BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN...

Tepki Skoru
0
teşekkürler hocam.kaç yaşında olursak olalım onlara o kadar çok ihtiyaç duyuyoruz ki gerçketen.ALLAH onları başımızdan eksik etmesin annesini kaybetmiş arkadaşlara da RABBİM sabır versin.

Tepki Skoru
0
yazınız çok güzel ve duygulu.teşekkürler.ah ah annem yanımda olsaydı da şööle bir doya doya sarılsaydım şimdi.bir dörtlük benden olsun.
annem hakkın ödenmez
sevmeye ömür yetmez
bütün dünya benim olsa
bir tane annem etmez.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika