Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

ŞENLİK VAR

Tepki Skoru
0
değerli arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.yıl sonunda ailelere yönelik güzel bir piknik yerinde şenlik düzenleyeceğiz.şenlikte bütün yaş gruplarına yönelik yarışmalı oyunlar düzenleyeceğiz.sizce hangi yarışmalı oyunları yapabiliriz.yardımlarınız beklerim .tşk

Tepki Skoru
0
bilindik ama çuval yarışı olabilir.. ya da benim çok sevdiğim bir oyun balon patlatma oyunu olabilir.. bu oyunda herkes beline ucunda şişirilmiş balon olan ip bağlıyor.. balon çocukların arkasında oluyor ve yere değecek şekilde ayarlanıyor.. müzik başlayınca herkes arkadaşlarını kovalıyor ve arkadaşının arkasındaki balona ayağıyla basarak patlatmaya çalışıyor.. en çok balon patlatan çocuk alkışlanır..bu oyun balon yerine balık resimleri yapılarak da oynanabilir.. ya da küçük renkli toplar iki gruba ayrılan çocuklara dağıtılır.. iki çocuk da sepet tutar.. herkes belirlenen mesafeden topları grup arkadaşının sepetine atmaya çalışır.. toplar bitince sırayla içine atılan toplar sayılır..en çok top atan grup alkışlanır..
aklıma gelenler bunlar.. bir gösteride izlemiştim bu oyunları.. çocuklar çok eğlenmişlerdi.. umarım işine yarar..

Tepki Skoru
0
ELMA ISIRMACA...Anneler elmeyı tutar çocuklar ısırır, ya da tam tersi çocuklar tutar anneler ısırır, eğlenceli oluyor, elmadan en çok ısırabilenler kazanıyor:)

Tepki Skoru
0
arkadaşım bizde bu yıl 23 nisan bayramını şenlik şeklinde kutladık ve çok keyifli oldu.
-kaşıkta pinpon topu taşıma
-bayrak verme yarışı
-süt içme yarışı(birer bardak sütü önce kim bitiriyor şeklinde)
-kovaya su taşıma yarışı(oldukça keyifli oluyor)
-ip altından geçme yarışı(sınıfta yapıyorum ama piknik alanında dahada keyifli olur çimlerin üzerinde;yere yakın bir şekilde ip gerdirilir çocuklar sürünerek belli mesafeden gelip altından ipe değmeden geçer)

aklıma gelenler bunlar arkadaşım ,umarım işine yarar.(birde öğrenciler bu tür şenliklerde büyük boyda resim kağıtlarına özgürce resim çizmeyi çok seviyor,doğayla iç içeyken inanılmaz güzel resimler ortaya çıkıyor)

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle