Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Şenliğimizden görüntüler :):)

Tepki Skoru
0
Tepki Skoru
0
çok eğlenmişe benziyorsunuz.umarım güzel ve eğlenceli geçmiştir.

Tepki Skoru
0
çok güzel görünüyor çocuklar.önemli olan onların zevk alması değilmi zaten

Tepki Skoru
0
ETKİNLİKLER GÜZEL GÖRÜNÜYOR.SÜSLEMELER DE ÇOK GÜZEL.PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER.(BİR DE BİŞEY MERAK ETTİM.SARGILI ÇOCUKLAR NE YAPIYORLAR.?)

Tepki Skoru
0
Harika olmuş canım yaaa..ne kadar güzel eğlenmişsiniz...teşekkürler resimler için...

Tepki Skoru
0
her şey muhteşem görünüyor.tabi ki önemli olan onların eğlenmeleri keyif almaları.teşekkürler paylaştığın için

Tepki Skoru
0
[size=medium]
Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim güzel yorumlarınız için. Evet çocuklarımız çok eğlendiler gerçekten... Onları yoracak her türlü etkinlikten kaçındık... Mesaj vermek içinde mesaj içeren baskılı balonlardan pankartlara kadar,dışarıdan gelen çocukların oynaması incelemesi için Okulöncesi eğitim standına kadar(oyun hamurları boyalar kitaplar,eğitici oyuncaklardan oluşan bir stand) herşeyimiz mevcuttu. Kısacası ben amacına ulaştığı için mutluyum.
Denisse bende çok isterdim orda olmanı bir gün yollarımız kesişecek seninle buna inanıyorum... :)

Sevilnas'cım çocuklar mumya yarışması yapıyorlar orda :)
[/size]

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.