Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Seminerler?

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar ben Polatlı'da sözleşmeli öğretmenim..(ilk senem)bazıları bilir:) acaba seminerleri başlayanlar var mı? benim hala başlamadı..şöyle bir sorum olacak:  :)
----Ben dersler için görev yaptığım ilçeye mi gitmek zorundayım yoksa oturduğum ilçede de derslere gidebilir miyim acaba?bilgisi olan var mı acaba?  :phzuihf:  sevgiler herkese....

Tepki Skoru
0
benim bi bilgim yok....vurma kafana ya acııııır...üzülüyüm sooora:(

Tepki Skoru
0
gülsüm' Alıntı:
benim bi bilgim yok....vurma kafana ya acııııır...üzülüyüm sooora:(
:36_11_6::36_11_6:tamam vurmam....
inşallah bilgisi olan birileri çıkar..Okulda müdüre Hanıma sordum Ona da henüz bi bilgi gelmemiş....neyse bekleyelim bakalım...:D

Tepki Skoru
0
Seminer derken temel eğitim hazırlayıcı eğitim kurslarındanmı bahsediyosun arkadaşım?

Tepki Skoru
0
afusu' Alıntı:
Seminer derken temel eğitim hazırlayıcı eğitim kurslarındanmı bahsediyosun arkadaşım?
evet ondan bahsediyorum:D bilginiz var mı acaba?

Tepki Skoru
0
Temel eğitim ve hazırlayıcı eğitim kursları hangi il yada ilçeye bağlıysan o il ya da ilçe milli eğitim müdürlüğünün belirlediği okullarda oluyor.Başka bir ilçede kursu alamassın.Çünkü bağlı olduğun il ya da ilçe milli eğitim müdürlüğü seninle ilgili her türlü işlemi yürütüyor.kurslar 1ay sürer.15 gün biri ardından sınavı 15 gün sonra diğeri ve sınavı olur.sınavlardan geçer not alman lazım zaten bırakmazlar kimseyi genelde.kurslar başlayınca okula yazı gelir başladığına dair.eğer yazı hala gelmediyse ve kurs başladıysa müdürün ilçe milli eğitimi arayıp öğrenebilir.bide yaklaşık her ay yapılır dönemi kaçırdıysan bi sonrakine gidebilirsin.umarım yardımcı olabilmişimdir...

Tepki Skoru
0
çok teşekkür ederim..çok yardımcı oldun ama bugün mem'den bilgi gelmiş ve sözleşmeliler hizmet içi eğitim alamıyomuş,sevinsem mi üzülsem mi:( :D

Tepki Skoru
0
denisse' Alıntı:
deria83' Alıntı:
çok teşekkür ederim..çok yardımcı oldun ama bugün mem'den bilgi gelmiş ve sözleşmeliler hizmet içi eğitim alamıyomuş,sevinsem mi üzülsem mi:( :D
bu gerçekten çok saçma birşey.. aynı deftere imza atıyorsun sınıf öğretmeni olarak geçiyorsun!!! fakat hiç bir haktan yararlanamıyorsun!!! kolay gelsin canım!!
Cnm aslında şimdiye kadar benm kadrolu öğretmenden farklı bi durumum yoktu..herşeyde aynı haklara sahip görünüyodum..ama bugün bunu öğrendim...ben artık şubatı bekliyorum umarım kadro açılır ve kadrolu olurum..Aynı şey sizin için de geçerli,inş hepimiz kadrolu oluruz...bu hepimizin hakkı!!!!!!

Tepki Skoru
0
aferdesiniz arkadaşlar;Temel eğitim ve hazırlayıcı eğitim kursları ne?ne işe yarıyor bi bilgi verir misiniiz....???

Tepki Skoru
0
nermin' Alıntı:
aferdesiniz arkadaşlar;Temel eğitim ve hazırlayıcı eğitim kursları ne?ne işe yarıyor bi bilgi verir misiniiz....???
Öğretmenliğe başladığımız ilk sene stajer olduğumuz için kurs görüyosun..sınavlara giriyosun ve bu sınavları geçmen gerekiyo...sonra stajerliğin kalkıyo...ama bu sadece kadrolular için geçerliymiş arkadaşım:(

Tepki Skoru
0
canım ben kadrolu öğretmenim ama ben ilk aday öğretmen olduğum yıl sözleşmeli öğretmenlerde seminere katılıyordu hatta özel okullarda görev alan öğretmenlerde geliodu.kadroya geçtiklerinde zaten muaf olmuş sayılıyorlardı.demek bunu da yeni çıkarmışlar bakalım daha neler görücez....elbetteki bir farkımız yok ve ona göre davranılmalı

Tepki Skoru
0
afusu' Alıntı:
canım ben kadrolu öğretmenim ama ben ilk aday öğretmen olduğum yıl sözleşmeli öğretmenlerde seminere katılıyordu hatta özel okullarda görev alan öğretmenlerde geliodu.kadroya geçtiklerinde zaten muaf olmuş sayılıyorlardı.demek bunu da yeni çıkarmışlar bakalım daha neler görücez....elbetteki bir farkımız yok ve ona göre davranılmalı
ya aslında ben başlanacak diye duymuştum hatta başlayanlar da olmuş...bence bi gariplkik var...bazı ilçelerde bilgi eksikliği olmuş olabilir...bakalım ben biraz daha araştırayım..benm puanım 78di..son 4 tercihime sözleşmeli yazmasam kadrolu olurdu ama işte bazı nedenlerden dolayı böyle oldu kısmet...şubata artık inşallah...size de başarılar ve çok teşekkürler...:)

Tepki Skoru
0
saol canım inşallah geçersin kadroya ve diğer tüm arkadaşlarda geçer en azından maaş artışı olucak artan para milyarlar olmasa da:)

Tepki Skoru
0
sağol cnm da maaş da bi sorun yok hatta kadrolulardan azcık daha fazla alıorum:D

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle