Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Samsun'da Çalışan Var mı?

Tepki Skoru
0
ben pembe mavi çocuk eğitim merkezin (Samsun- Atakum'da) 4 yaş sınıfı öğretmeniyim.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Aramıza hoş geldiniz.Samsunlu üyelerimiz var tabi.Mesajı görünce yazacaklardır.
Bende Atakumda bi rehabilitasyon merkezinde çalışacaktım yeni açıldı bu sene.Ama adamlar köşe yazımda da belirttiğim gibi kendilerine eğitimci değilde üzerlerinden para kazanacak hamal arıyorlar.
Samsunda çiftliğin arkasında bi kreşte müdür olacaktım ama erkek olduğum için pek yanaşmadılar.
Ama Samsun'da çalışmak güzeldir.Ailelerin bilinçli olduğunu gördüm...

Tepki Skoru
0
teşekkür ederim,hoşbulduk. gerçekten de Samsun'da aileler eskiye ve bir çok yere oranla çok bilinçliler. Araştırıyor ve sorguluyorlar bu eğitimin önemini kavramış insanlarla birlikte olmak çok büyük bir avantaj diye düşünüyorum.(hala okul öncesi eğitimin ne olduğunu bilmeyen insanların çoğunlukta olduğunu düşünerek)

Tepki Skoru
0
BENDE VEZİRKÖPRÜ KAPAKLI İLKÖĞRETİM OKULUNDA USTA EĞİTİCİYİM AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİNDEDE OKUMAYA DEVAM EDİYORUM

Tepki Skoru
0
ARkadaş wallaha siz sanslısınız ben samsun çarsambada yapıyorum ailelerin hiç biri ne toplantıya geliyor ne istenni yapıyor bana çocuklarının başından atmak için gönderdiklerini söylediler yani hiç kımse cocuguyla ılgılenmıyor...

Tepki Skoru
0
Ben adıyamanda çalışıyorum ama samsunluyum

Tepki Skoru
0
ben de samsun 19 mayıs mezunuyum eşimde samsunlu...ikimizde şu anda yozgattayız.samsunda 1 arkadaşım var orhan gencebay ilköğretim okulunda görev yapıyor..samsunu gerçekten çok seviyorum birde yazın nem olmasa:( kolay gelsin

sdf

Tepki Skoru
0
ben de samsunda 4. sınıf öğrencisiyim ve samsunluyum

Tepki Skoru
0
öğretmenim ben istanbulda çalışıyorum .ama samsun bafralıyım ve memleketimi çok özledim .beraber olamak güzel

Tepki Skoru
0
Samsun çok güzel bir şehir ben Ordu'nun Akkuş ilçesindeyim ama Samsun'a daha yakın ve Samsun'u yaşanılacak bir şehir olarak görüyorum.Orada çalışmak inşallah bana ve eşime de kısmet olur.

Tepki Skoru
0
merhaba bende samsunluyum açıkögretim 2.sınıf ögrencisiyim usta ögretici olarak atama bekliyorum.

Tepki Skoru
0
Benim eşim de samsunlu. ben de Ankara'lıyım. biz ordu'nun fatsa ilçesinde görev yapıyoruz. en kısa zamanda samsun'a geçmek dileğimiz. bakalım artık kısmetse...

Tepki Skoru
0
merhaba bende samsun da atakumda bayındır i.ö.o çalışıyorum.evim sizin merkeze çok yakın.ziyaretinize gelmek isterim

Tepki Skoru
0
hoşgeldiniz.samsunda okudum ve samsunu çok seviyorum inşallah bu il dışı tayinlerde samsuna tayinim çıkar

Tepki Skoru
0
merhaba bende samsunda oturuyorum ve kazım orbay ilk öğretimde stajerlik yaptım lise son dayım aramıza hoşgeldin canım

Tepki Skoru
0
bende samsun tuzaklı ilk öğretim okulunda çalışıyorum serap_55 arkadaşımın dediği gibi aileler çok bilgisiz ne toplantıya geliyolar nede ilgileniyolar sadece başlarından atmak için yolluyolar, büyük kız çocuklarını ise tarlada çalıştırmak için yollamıyolarrr :(

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle