Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

SALYANGOZ VE ALÜMİNYUM FOLYODAN LÂLE

Tepki Skoru
0

Laleler güzel görünüyor teşekkürler keremcik
:)

Tepki Skoru
0
Çok değişik etkinlikler, teşekkürler

Tepki Skoru
0
evet laleler çok güzel.nsl yaptınız ki onu merak ettim

Tepki Skoru
0
elif_su' Alıntı:
evet laleler çok güzel.nsl yaptınız ki onu merak ettim
BİRAZ UĞRAŞTIRICI
A4 BOYUTUNDA KALIN FOLYOYU KESTİK. ÖNCEDEN HAZIRLAMIŞ OLDUĞUMUZ DESENİ ÜZERİNE KOYDUK. FFOLYONUN ALTINA POLAR KOYDUK Kİ, DESENİN İZİ BELLİ OLSUN. SONRA YUVARLAK UÇLU BİR NESNE (FIRÇA ARKASI)İLE DESENİ ÇİZDİK. ŞEKİL FOLYODA KABARIK BİR ŞEKİLDİ ÇIKTI. ÇOCUKLAR FIRÇA ARKALARIYLA, DAİRESEL HAREKETLERLE DESENİN İÇİNE HAFİFÇE BASTIRARAK, DESENİ TAMAMLADILAR. ÇIKINTILARIN İÇİNE SİLİKON KOYDUK VE FAALİYETİ TAMAMLADIK.

Tepki Skoru
0
gülşen ögretmenım laleyı nasıl yaptıgını anlatabılırmısın.barak kagıtta nasıl sekıllendırıyorduk unuuttum.

Tepki Skoru
0
emel aydemir' Alıntı:
çok güzel olmuş emeğinize sağlık.
nnur' Alıntı:
paylaşım için teşekkürler
dolphıns10' Alıntı:
gülşen ögretmenım laleyı nasıl yaptıgını anlatabılırmısın.barak kagıtta nasıl sekıllendırıyorduk unuuttum.
umidekes' Alıntı:
Güzel paylaşımın için teşekkürler...
RİCA EDERİM ARKADAŞLAR..

BİRAZ UĞRAŞTIRICI
A4 BOYUTUNDA KALIN FOLYOYU KESTİK. ÖNCEDEN HAZIRLAMIŞ OLDUĞUMUZ DESENİ ÜZERİNE KOYDUK. FFOLYONUN ALTINA POLAR KOYDUK Kİ, DESENİN İZİ BELLİ OLSUN. SONRA YUVARLAK UÇLU BİR NESNE (FIRÇA ARKASI)İLE DESENİ ÇİZDİK. ŞEKİL FOLYODA KABARIK BİR ŞEKİLDİ ÇIKTI. ÇOCUKLAR FIRÇA ARKALARIYLA, DAİRESEL HAREKETLERLE DESENİN İÇİNE HAFİFÇE BASTIRARAK, DESENİ TAMAMLADILAR. ÇIKINTILARIN İÇİNE SİLİKON KOYDUK VE FAALİYETİ TAMAMLADIK.

Tepki Skoru
0
folyo fikri için teşekkürler gülşen öğretmenim.çok güzel bir fikir.yaptıktan sonra arkasını silikon ya da mumla doldurabiliriz.hoş olur.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle