Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Prof.Dr. Fatma ALİSİNANOĞLU Kimdir?

Katılım
1 May 2006
Mesajlar
1,416
Tepki Skoru
0
Puanları
0
Yaş
44
Kartalbey İlköğretim Okulu Müdürü Mustafa KANDEMİR in de kız kardeşi olan Prof.Dr. Fatma ALİSİNANOĞLU KANDEMİR aynı zamanda ilkokulu da Kilis’te Kartalbey İlkokulunda okumuştur.

Başarılı eğitim yılları ve sonrasında görevindeki başarılarla Kilisli öğretmen Prof. Dr. Fatma (Kandemir) Alisinanoğlu, 42 yaşındayken Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Dekanı olmayı başardı.

Yaşamını eğitime adayan Prof. Dr. Fatma (Kandemir) Alisinanoğlu, 1966 yılında Kilis’te dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Kilis’te tamamladı. 1987 yılında Ankara Üniversitesi Ev Ekonomisi Yüksek Okulundan mezun oldu.

BÖLÜK MAHALLELİ

Kilis'in Bölük Mahallesinde dünyaya geldiğini ve kendisinin de kardeşleri gibi eğitimi çok sevdiğini ifade eden Prof. Dr. Fatma (Kandemir) Alisinanoğlu, 1991 yılında Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsünde Çocuk Gelişimi Yüksek Lisansını tamamladı. 1995 yılında Çocuk Gelişimi Doçenti, 2004 yılında Çocuk Gelişimi Profesörü oldu.

1989-2000 yılları arasında Ankara Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak çalışan Alisinanoğlu, 2000 yılından bu yana da Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Okul Öncesi Eğitimi Ana Bilim Dalında öğretim üyesi ve ana bilim dalı başkanı olarak görev yapıyordu. Son olarak 6 Kasım 2008 tarihinde Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Dekanlığına atandı.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle

18 yıldır sizlerleyiz. Türkiye'nin ilk okul öncesi eğitim platformu
Üst