Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Pankart için

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar okuloncesi şenlikleri için, okuloncesinin önemini belirten cümleler arıyorum. çocukların ellerindeki pankartlara yazacağım. fikirlerinizi ve yardımlarınızı bekliyorummmm

Tepki Skoru
0
BİRAZ KLASİK AMA ÇOK HOŞUMA GİDEN BİR SLOGAN;OKUL ÖNCESİ,GELECEĞİN GÜVENCESİ.OLABİLİR.

Tepki Skoru
0
teşekkürler esmaöğretmen klasikte olsa güzel bir söz bunu kullanacağım :)

Tepki Skoru
0
bu dahada klasik olacak amaa 7 ÇOK GEÇ!!!! nasıl olurr:D:D

Tepki Skoru
0
ben de pankart hazırlıyorum hocam.deniz hocam gibi 7 çok geç yazdık.altına uzun ve siyah bir fona çocukların boyadığı harflerle anasınıflı olalım yazdım.Atatürk'ün bir sözü var onu kullanmayı düşünüyorum.yine okul öncesi eğitiminin amaçlarına dair ayrı ayrı pankartlarla "vatan ve millet sevgisi için..." diğer pankarta milli ve manevi değerler için, diğer pankarta güzel türkçe için,diğerine ahlaki değerlerin gelişmesi için, diğerine çocuklarımız için,temelden başlayalım, diğerine anasınıflı olalım.bunlar arda arda geçecek.hoş olur diye düşünüyorum.yine çocukların yaptığı en güzel faaliyetlerden pankarta yapıştırıp altına bunu ben yaptım.ya anasınıflı olmasaydım...diye bir yazı düşünüyorum.şimdilik bu kadar.umarım faydalı olur.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle