Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Pamukkale Üniversitesi

Tepki Skoru
0
Hayatımda geçirdiğim en güzel yılları geçirdim.Hele 4. sınıftayken hüzün,mutluluk,stres hepsi bir arada.2003`te mezun oldum arada gidiyorumda eski arkadaşlar olmasada hala okulumu ve Denizli`yi çok seviyorum.

Tepki Skoru
0
şuanda 2. sınftayım o kadar bunaldım ki okul bitmicek gibi geliyor. siz atandınızmı nerdesiniz şuan

Tepki Skoru
0
evet atandım aydında çalışıyorum 3 yıldır.bu yıl zorunlu hizmet için tayin isteyeceğim.fatma tahta iyidir ysanırım fen öğretimi dersine giriyor.eğer ihtiyacın olursa yardımcı olabilirim.

Tepki Skoru
0
slm bende pamukkale üniversitesinden yatay geçişle konya ya geçiş yaptım.pamukkale üniversitesini çok seviyorum.ordaki arkadaşlarımıda çok özlüyorum.bende şuan 2.sınıfım yeliz arkadaşım siz hangi şubedesiniz. ben A şubesindeydim.

Tepki Skoru
0
slm bende paüye geçiş yaptım bu sene mersinden geldim ve yelizin sınıfındayım 2-A N.Ö bende burayı çok seviyom sınıfımdakilerden de çok memnunum. sınıfa ilk girdiğimde yeliz benimle konuştu o gelmeseydi baya bi zorlanırdım alışamazdım sınıfa kesin ama şimdi çok iiyim yeliz sana çok teşekkür ederim arkadaşım

Tepki Skoru
0
canım benim nezaman yardımıma ihtiyarç duysan yanındayım. senin geldiğin sıralar biz sınıfımızda çok sevdiğimiz bir arkadaşımızı trafik kazasında kaybettik sen onun yerine geldin. belkide sana sınıfın ilk yaklaşımı ondandır.ama ben bunun acısını senin çekmeni istemedim.bu durumda kalmak çok zordur çünkü. sende çok sevdiğim bir arkadaşımsın ama. aslı bizim sınıfımızın sarı güneşiysi onun o güzelgülüşü sarı saçları gözümün önünden gitmiyor bu olay beni epeyce sarstı.keşke şimdi burda olsaydı ve onu ne kadar özlediğimi söylemek isterdim. belki beni duyar aslıcım seni çok özledik.

Tepki Skoru
0
paü 2004 mezunuyum kml de calişiyorum.denizliye sevgiler.

Tepki Skoru
0
hoşgeldiniz ben 2003 mezunuyum aydında çalışıyorum ve bu sene tayin istiyorum artık hayırlısı bende paü`ye yatay geçişle gelmiştim ve çok doğru bir karar vermişim

Tepki Skoru
0
slm. ben afyon kocatepe unv. uşak eğitim fak. sınıf öğretmenliği 3. sınıf öğrencisiyim. benim alttan derslerim var ve bu derslerimi yaz okulunda vermek istiyorum. ama buradaki hocalar masus(biliyorum inanmayacaksınız) bırakıyor. ben de derslerimi vermek için pamukkale unv. yaz okuluna gitmeye karar verdim. fakat pau dışardan yaz okuluna öğrenci alıor mu? alıyorsa oradaki hocalar nasıl çalışanı geçiriyorlar mı? ben çalıştığım halde kalıyorum burda orada alnının hakkını veriyorlar mı? cvp yazarsanız çok sevinirim. herkese başarılar..

Tepki Skoru
0
arkadaşım ben 2003 mezunuyum 2003 yılında alıyordu hatta ege bölgesindeki 5-6 üniversiteyle antlaşma yapıldığını hatırlıyorum bunların içinde afyon kocatepe üniversiteside vardı sanırım ama yinede okulu ara istersen

Tepki Skoru
0
slm ben de pamukkale üniversitesinde okuyorum. 1. sınıftım ama artık 2. sınıfımı çok seviyorum gerçekten ii arkadaşlıklar var. ayrıca 3 dersten kaldım forumdakilerden yardım istiyorum nasıl geçilecek bu dersler ya

Tepki Skoru
0
slm çirkin ördek nerelisin ve okuduğun bölüm ne?

Tepki Skoru
0
:shy:bende bu sene pamukkale ünv.dem mezun oldum. okulumdan ve hocalarımdan memlundum. tüm mezunlara ve öğrencilere selamlar.

Tepki Skoru
0
aaa fatma tahta süper bi hocadır kızar bağırır çağırır ama bir sene sonra anlarsın neden böle davrandığını kıymetini bilin.bak necla hoca da melek gibidir.çok zor sorar ama tam bir melek.sen simdi baki hocayı da sevmiyorsun kimse sevmez onu. benim senem de okulda bi ben severdim onu.hocalara dikkat et sen ne kadar yakın olursan onlarda sana yakın olurlar. abla tavsiyesi.

Tepki Skoru
0
iyi geceler bende 1997 pamukkale üni. eğ. fak. anasınıfı öğrt. bölümü ilk erkek mezunuyum.

Tepki Skoru
0
slm bende paü okulöncesi 3.sınıfa geçtim mine sen bizim sınıftan kalkıp gittin konyalara hatırlamışsındır umarım beni.arkadaşlar fatma tahta bizede giriyor sertde olsa dersleri harika geçiyor ya.

Tepki Skoru
0
ayrıca yaz okulna başka üniversiteden öğrenci alınıyor ama geçip geçmeke hocanın insafına kaldı artık.

Tepki Skoru
0
ya rabia ne yapcan bazı nedenlerden dolayı geçiş yapmak zorunda kaldım..ama şimdi pişman olduğumuda söyleyebilirim.orayı çok özlüyorum.tabiki sizleride çok özlüyorum.konyada güzel ama denizlinin yeri bende başka valla...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle