Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

özel eğitim ve rehabiltasyon merkezleri ve eğitimleri hakkında merak edilen konular

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bu konuyu özel eğitim ve rehabilitasyonda çalışan birisi olarak deneyim ve tecrübelerimiz paylaşmak amacıyla açtım merak ettikleriniz yada deneyimlerinizi bizimle paylaşın özel eğitimde çalışan arkadaşlarım burada paylaşımlarını yaparsa seviniriz..

Tepki Skoru
0
yahu birşey merak ediyorum arkadaşlar özel eğitimle ilgili kimsenin sorusu problemi isteği yokmu foruma konu ekledıkce giriş sayısı artmakta ama problemli biri çıkıp bu yokmu bu konuda yardım edermısınız neden yok bunlar yada bu etkinlikler nedir ne işe yarar eleştiren dahi yok arkadaşlar lütfen istek öneri şikayet ne olursa artık yazın sorun söyleyelim bizler burada sizler için paylaşım için varız bilmediklerimizi birbirimizden öğrenelim paylaşalım ki çoğalsın herşey artık bu kadar sitemden sonra bişeyler yazan olur heralde yani en azından açılan başlıklarda bulunan konular hakkında yorumlar ekleyin en azından bunu yapalım lütfen :)))))

Tepki Skoru
0
özel eğitim kurumlarında bir günde alınan özel ders ücretini öğrenebilrmiyim?

Tepki Skoru
0
günlük 83 lira okul öncesi öğretmenleri için ama bölgelere göre değişmekte benım yazdıgım şırnak bölgesinde verilen ücrettir günlük 83 aylık2500 tldir:))

Tepki Skoru
0
doğu ile batı arasında dağlar kadar far oluyor.. Doğuda öğretmen bulmak zor çünkü..

Tepki Skoru
0
ben marmara özel eğitim mezunuyum özel eğitim sınıfında görev yapmaktayım
özel eğitim , kaynaştırma, özel gereksinimli çocuklar hakkında sorularına cevap verebilirim önerilerde bulunabilirim

Tepki Skoru
1
merhabalarr...bn epılepsı ıle ılgılı bılgı almak ıstıyorum belırtılerı nedır bebeklerde acaba ?

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle