Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Ozel egıtım semınerlerı

Tepki Skoru
0
arkadaslar ankarada ozel egıtım semınerlerı varmıs.dıger ıllerdede vardır sanırım .bana bu konu hakkında bılgı verırsenız sevınırım.semınere katılmak ıstıyorum fakat hıc bı bılgım yok .nasıl katılacagım nereye basvuracagım.nerelerde var.bılenlerden msj beklıyorum

Tepki Skoru
0
ARKADAŞIM BENDE ANKARADAYIM OKULLARA BİLGİ GELİYO SEMİNER TARİHİ İLE İLGİLİ BEN SANA HABER VERİRİM BELKİ BİRLİKTE GİDERİZ?? :)

Tepki Skoru
0
ay canım cok ıyı olur .aklında bulunsun .msj beklıyorum.agol

Tepki Skoru
0
tabi ki yarın bakarım haber bekle benden.....:)

Tepki Skoru
0
Bizim okula gelen yazıda 1-20 Eylül tarihleri arasında Konya'da 160 saatlik kurs olduğu yazıyor.Bu sertifikayı alanlar özel eğitim- zihinsel engelliler öğretmeni olarak atanabilecek.Okulöncesi, çocuk gelişimi, anaokulu, sınıf öğrtmenliği mezunu olanlar başvurabiliyor.

Tepki Skoru
0
ben açıkçası kısa bi özel eğitim semineri verilerek atama yapılmasına karşıyım bi çocuk gelişimi bölümü öğrencisi olarak çünkü arasın da çok fark var, özel eğitim o kadar kapsamlı bi branş ki bi seminer le öğrenilecek uygulanacak atanacak bi branş değil,hadi öğrenildi diyelim ama uygulama......... o ne olacak bırakın herkes ken di branşını kendi mesleğinin ekmeğini yesin o kadar özel eğitim bölümün de okuyan arkadaş var keennnn......

Tepki Skoru
1
istanbulda ne zaman bilen var mı acaba.. malum biz tatildeyiz.. okula gitmiyorum da

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle