Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Öss sonucum:(

Tepki Skoru
0
arkadaşlar 272 puan almışım sizce okulöncesi okuyabilirmiyim:(

Tepki Skoru
0
Tebrik ederim canım ama yeni sistemle ilgili hiçbir fikrim yok maalesef. Olmazsa sende aöf'nin okulöncesini okursun.

Tepki Skoru
0
kardeşim de EA1= 302 EA2= 274 almış..

okul oncesi EA1 ile alıyormuş. ama 302 yetmez dedi kardeşim. galiba o da acikogretim okuyacak.

Tepki Skoru
0
Mustafa kardeşini kutlarım. İnşallah özgün öğretim kazanır. Yaa AÖF'de iyi ama insanın içinde hep bi burukluk oluyor. Çünkü üniversite yaşamından ve ortamından mahrum kalıyor insan. Yine de kardeşin için en hayırlısı ne ise o olsun diyelim.

Tepki Skoru
0
okul önc.öğretmenlikleri 310dan başlıo die biliorum..sen yine de araştır..inşallah istediğin yer olur..

Tepki Skoru
0
arkadaşlar ben aöf istiyorum zaten üniversite ortamını yaşadımbiliyorum şimdi açıköğretimokumakistiyorum ama bilgileribulamıyorum anasınıfı öğretmeni olabilmekiçin ne okunması gerekiyor bide 2yıllıkla 4yıllık arasındakifark nedir?

Tepki Skoru
0
kardeşim de EA1= 302 EA2= 274 almış..

okul oncesi EA1 ile alıyormuş. ama 302 yetmez dedi kardeşim. galiba o da acikogretim okuyacak.

AMA 2 SENE ÖNCE AÇIKÖĞRETİM 310 LA ALDI ŞİMDİ ARTMİŞTIR BENCE Bİ ARAŞTIRIN BEN 320
İLE GİRMİŞTİM ARKADAŞIM 309 LA AÇIKTA KALDI

Tepki Skoru
0
evet hatice üzgünüm ama puanlar sürekli artıoo..bzm bölüm özellikle...hayırlısı olur inş.

Tepki Skoru
0
umrım öle olur tatlım işallah en kısa zamanda öğretmen oluruz canım

Tepki Skoru
0
zaten bu sene açıköğretim meslekliselileri alıyomuşbenim şansıma:(

Tepki Skoru
0
berkemcim' Alıntı:
zaten bu sene açıköğretim meslekliselileri alıyomuşbenim şansıma:(
Arkadaşım zaten aöf sadece meslek liselileri alıyordu. Düz liseden öğrenci almıyor. Bu bölüm açıldığından beri böyle.:)

Tepki Skoru
0
gökben 'inde dediği gibi bölüm açıldığından beri sadece çocuk gelişimi mezunlarını alıyor. düz lise mezunlarıda fark derslerini alarak yerleşebiliyolar bu da ayrı mesele

yanlış anlaşılmasın ama şunun da bilinmesini istiyorum. tercih klavuzlarında 160 barajını geçen herkes aöf ye yerleşir diye yazsada malesefki bizim bölümümüzde yani okul öncesi öğretmenliği bölümünde 160 barajı geçmek yetmiyorki şuanki sistem nasıl bilmiyorum ama. ek puanlı puanınız 300 ü hatta 310 u geçmesi gerekiyor. bunun sebeplerinden biride örgün eğitimlerde de olduğu gibi kontenjan sınırlamasıdır.

ama aöf nin diğer fakülte ve bölümlerinde 160 barajını geçen herkes yerleşmektedir.çünkü sınırsız kontenjanla öğrenci almaktadır. ama tekrar belirteyim okul öncesi ve ingilizce öğretmenliği bölümleri sınırlı kontenjanla almaktadır.

her isteyen aöf okul öncesi öğretmenliğine yerleşemiyor yani örgün eğitimi tutmuyor aöf yi tercih edecek deniliyor. sanki aöf garantimiş gibi

neyse çok konuştum

Tepki Skoru
0
aöf nin garanti olduğunu kimse söylemedi zaten
evet biraz fazla konuşmuşsun:)

Tepki Skoru
0
Yaa arkadaşlar lütfen böyle polemik yaratmayın. Burası çok güzel bi paylaşım sitesi. Düşüncelerimizi güzel şekilde birbirimizin kalbini kırmadan paylaşalım. Rica ediyorum sizden. Teşekkürler...:)

Tepki Skoru
0
elbetteki burası çok güzelbir paylaşımsitesi bunun bilincindeolan insanlarız
ve kesinlikle amacımız bir polemik çıkarmak olamaz
bence polemik lafını kullanarak şimdi çıkıcak polemik
umarım çıkmaz
kimsenin kimseyi kırmak niyetinde olmadığını belirtmek isterim.
paylaşımlarınıza teşekkürler :)

Tepki Skoru
0
ben msjımda da belittim zaten yanlış anlaşılmasın diye ayrıca kimseye de şahsi olarak ta birşey söylemedim. ben kimseninde kötü niyetli vs olduğunu düşünmüyorum ben düşüncelerimi yazdım herkeste yazmakta özgür sanırım. her neyse bu yazdıklarımı sadece bu başlığa yorum yapanların değil böyle aöf lileri küçümseyenler ve ön yargılı olanlar için yazdım.

Tepki Skoru
0
zerrin hanım aöflileri kim küçümsüyor?
sadece merak ettiğimiçin soruyorum
yani neden küçümsensinki diye düşünüyorum ben

Tepki Skoru
0
siz öyle düşünmüyor olabilirsiniz ama birçok kişi böyle düşünüyor. aöf liden de öğretmen mi olurmuş diye düşünen

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle