Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Öss kazandım ama...

Tepki Skoru
0
merhaba
bu yıl cocuk gelişimi bölümünden mezun oldum.30 yaşımda ikinci lısemden mezun oldum.öss sözel 332 ea 327 puan aldım.örgün egıtımle acık ögretim arasın da kaldım,bu puanla hangı ünıv.okul öncesi ögrt. bölümüne gıderim bilmiyorum.hayat sartlarıma göre acık ögretim daha uygun.artıları ve eksılerı ne bilmiyorum.bu yıl staj sonunda bi anasınıfında gönüllü ögretmenlik yaptım.ben bu meslek icin yaratılmısım.sizlerin fikirlerine ihtiyacım var.lütfen bana yardımcı olun...

Tepki Skoru
0
arkadşım sana açıköğretim gelir diye tahmin edeiyorum..

Tepki Skoru
0
teşekkurler arkadaslar,acıkogretım okul öncesı ögrt. yazmaya karar verdim.zaten ösym cok fazla secenek bırakılmamış.

Tepki Skoru
1
arkadaşlar durumunuz gerçekten zor allah yardımcınız olsun başarılar

Tepki Skoru
0
merhaba gulfesan bende 30 yaşındayım.2.liseyi okudum.geçen sene halkla ilişkileri kazandım.bu sene açıköğretim çocuk gelişimi yazdım.bir arkadaşımda bu sene 2.sınıfta en güzeli açıköğretim bir yandan da çalışmak mesleğinin inceliklerini tecrübeyle birleştirip pekiştirmek istiyorsan iyi bir karar.Allah hakkında hayırlısını nasip etsin

Tepki Skoru
0
arkadaşlar birde tercih yaparken dikkat edin, kesin bir bilgiye sahip değilim ama okul öncesi öğretmenliği bu sene ea2 den alınacakmış..

Tepki Skoru
0
arkadaşlar okul öncesi öğretmenliği ea 1 den alıyor...gecen sene en son erzurum 2. öğretim ea321 puanda kapattı.bilginize...
ama ben derim ki örgün öğretim okuyun puanınız yetiyorsa

Tepki Skoru
0
Ben açık öğretim öğrencisiyim ve örgünde okuyan arkadaşlarımla sohbet ettiğimizde her ikisininde kendilerine göre artıları ve eksileri var. Açık öğretim okumak zorlu bir, iş tek başına elinden geleni yapmaya çalışıyorsun mesela. Özellikle stajda bir çok arkadaşım ciddi sıkıntılar yaşıyorlar. Arkadaşlar tercih yaparken hangisini istediğimize dikkat etmek gerekiyor. Önemli olan bu çünkü.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle