Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Onlardan Ayrılmak Çok Zor

Tepki Skoru
0
bugün çocuklarıma karnelerini verdim....çok zor oldu onlarla vedalaşmak...hepsinin bende apayrı bir yeri var...9 ay boyunca onlarla hergün ayrı bir güzellik yaşıyoruz...kim zaman haylazlıkları kimi zamanda oşirinlikleriyle gönüllerimizi kazanıyorlar...birde bakıyoruz ki onlar büyümüş ilkokula gitme yaşına gelmişler...bizler her yıl aynı zorluğu çekip onlardan ayrılıyoruz :( bugün karneleri verdiğimde hepsinin yüzünde aynı ifade vardı...biz gitmek istemiyoruz...bir tanesi dediki öğretmenim seni çok seviyorum ben yine bu sınıfa gelicem...işte o anı hayatım boyunca unutmıcam...onlardan ayrılmak çok ama çok zorr...

Tepki Skoru
0
ben de biran önce mezun olup bu duyguları yaşamak istiyorum:(:(. bu duyguları yaşadığınız için çook şanslısınız..darısı başımıza..

Tepki Skoru
0
amin inşallah....benimde staj bitti ve ben de çocuklarımı çok özleyeceğim onları haftada bir kez görmeme rağmen çok alıştım... çok güzelll yaaa tüm çocuklar :)

Tepki Skoru
0
umarım sizlerde birgün o tadı tadarsınız...ve asla o tadın hayatta hiçbişeyin tadı kadar güzel olmadığını anlarsınız...darısı başınıza arkadaşlar....

Tepki Skoru
0
iyi dileklerin için çok teşekkürler arkadaşım :)

Tepki Skoru
0
Pazartesi günü çocuklarımdan atrılıcam.Evet iyi bir tatile ihtiyacım vardı.Ama onlardan nasıl ayrılıcam...

Tepki Skoru
0
ben de pazartesi günü karnelerini vericem, benim için de öğrencilerimden ayrılmak çok zor olacak,Çünkü onlar benim ilk öğrencilerim..

Tepki Skoru
0
herşeyin ilki çok güzeldir...ama biz her sene yeni ilklerle beraber oluyoruz okulda...o yüzden heryıl çok zor oluyor ayrılıklar...

pnp

Tepki Skoru
0
bende çok üzülücem pazartesi.bende ogün ayrılıcam çocuklarımdan.ilkler hiç unutulmazmış ya onlar benim ilk öğrencilerim,onları nasıl unutucam.bu çok zor olacak benim için

Tepki Skoru
0
bende bugün karneleri dağıttım ve çok kötü bir gündü. ağlamaktan gözlerim şişti ve başım ağrıyor birazdan yatıp dinlenicem.
ilk öğrencilerim ilk göz ağrılarım ayrılırkenki halleri hala gözümün önünde bir yandan neden ağlıyorsun öğretmenim derlerken bir yandanda kendileri ağlıyordu.
her şey güzel,hoş ama ayrılık çok zor.

Tepki Skoru
0
öğrencilerimden ayrılmak çok zordu,velilerimden ayrılmak çok zor oldu okuldaki öğretmenlerden ayrılmak ta çok zor oldu hep birlikte ağladık

Tepki Skoru
0
beste benim için de çok zordu son gün.yarı dönemden beri çalışıyorum.bu işin böyle zor olduğunu bilmiyordum.

Tepki Skoru
0
galiba hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz.bir öğrencim annesine şöyle demiş.ben 1.sınfa gitmek istemiyorum.Orada gülsüm öğretmenimiz yokki.Allahım bazen bu sorumluluğun altında eziliyorum

Tepki Skoru
0
Anasınıfı öğretmenlığının de en zor yanı bu olsa gerek... her yıl öğrencilerinden ayrılıp yenileriyle birlikte olmak.

Tepki Skoru
0
ama arkadasım daha meslege başlamadan mesleüimizin böyle olumsuz yönlerinden bahsedip bizi korkutmayınkii:(

Tepki Skoru
0
merhaba arkadaşlar
benimde son senem staj ım biticek öğretmenler gününde öğrencilerim bana bir hediye almışlar bu benim ilk hediyem olduğu için çok duygulandım o anda ağlamaya başladım ilk göz ağrılarım canlarım onlar benim

Tepki Skoru
0
teşekkürler arkadaşlar...ilk göz ağrıları çok önemlidir nur...seneye umarım kendi sınıfında da aynı duyguları tadarsın...bu mesleğin bence en zor yani her yılın sonunda onlardan ayrılmak zorunda kalmamız...teşekkürler...

Tepki Skoru
0
bir dönem daha bitti ve ben yine ayrıldım onlardan...
çok zordu...birde burdan ayrılmamın verdiği hüzünle tutamadım kendimii bütün günüm çok kötüydü..:( hepside nasıl bakıyordu neden ağlıyosun der gibi...
içim çok kötü oldu...

Tepki Skoru
0
evet hem hüzünlü hem sevinçli bi durum bu.hüzünlü;çünkü öğrencilerden ayrılıyosunuz,sevinçli onlar gidiyo ama yeni öğrenciler gelecek dimi ama bende yaşamak istiyorum bu duyguyu inşallah çoğu gitti azı kaldı

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle