Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Oliver 'ın Macerası

Tepki Skoru
0
bir gün çocuklarla sinemaya gittik çocuklarım çok güzel çizgi film izliyolrlar o kadara güzelki btün dikkatlerini çizgi filime vermişler arada bir öğretmenim korkma bak şimdi bi yaratık çıkıcak fln diye aramızda mutlu mutlu konuşuyoruz tabi taki oliver ın tuvaleti gelene kadar film başladıktan bir süres onra oliver ın tuvaleti geldi onun gelirde diğerlerinin gelmez mi?:)2 çocuk ve ben birlikte tuvalete gittik oliver inanılmaz hareketli bir çocuk!!ben tam sencerin tuvaletini yaptırıyodum oda yanımdaydı bi ara bi baktım yok yndaki tuvalete girip kendini içeri kitlemiş kapıyı kapatıcam die içerden sesler gelioy öğretmeniiimm öğretmenimmm!şoka girdim bi an ne yapıcam diye en sonunda karar verdim yandaki tuvalete girip ordan onun yanına atlicaktim başka çarem yoktu o sırada ben düşünürken oliver kendi kendine bi çözüm yarattı ve tuvaletn altında küçücük bir aralık vardı bentam onun yanına atladım ve oda o küçücük aralıktan çıkmayı başardı o kadar küçük bir aralık ki nsl başardı bilmiyorum ama çok korkmuştum şuan ilkokula gidiyor....

Tepki Skoru
0
:)arada oluyo böyle şeyler...sorumlulukları bize ait.. gerçekten çok zor bir durum

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle