Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Okuma yazmaya hazırlık uygulama sınavı

Tepki Skoru
0
arkadaşlar benim okumaya yazmaya hazırlıktan uygulama sınavım var ve iki tane aracı oyunla birleştirmem gerekiyor.mesela renk ve sayı kavramını oyunla vermek gibi ama benim yapmak istediğim ilgi çekici birşey olması yönünde.yardım ederseniz sevinirim..bu arada sınavım haftaya..şimdiden saolun :36_3_12:

Tepki Skoru
0
slm. renkli balonlarla sayı kavramını verebilirsin. mesela sarı renkten 3 balon, kırmızı renkten 4 balon gibi... çocuk sayısı kadar balon getirip farklı renklerde çocuklara dagıtırsın. renklerine göre gruplama yaptırabilirsin çocukların çok hoşuna gidiyor. kolay gelsin.

Tepki Skoru
0
arkadaşım teşekkür ederim sınavımı perşembe günü oldum ve 94 aldım..fikrin için teşekkür ederim canım..kendine ii bak

Tepki Skoru
0
canım eş nesneleri ya da her sayıdan 2 tane de olabiliraynı renk fon kartonuna yapıştır hafıza oyunu gibi tersten strafora iğnele
her çocuk bir kartı çevirip baksın sonra tekrar kapatrsın
eş nesneyi bulan çocukların boynuna o kartı as tüm nesneler bulunduktan sonra çocuklar daire şeklinde sandalyelerini alıp otursunlar
sen yönerge ver (kitaplar yer değiş ya da 1 ler yer değiş)gibi o kişiler yer değiştirirken ortadaki ebe de onların sandalyesini kapsın .
nesne sayısısnı 4 ün altında tutma
biz geçen hafta denedik çok eğlenceli oldu

Tepki Skoru
0
sınav sonucun için tebrikler.nasıl birşey yaptın

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00