Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

OKULUMUN İHTİYAÇLARI VAR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tepki Skoru
0
Okulumuz Safranbolu'da kendini ispat etmiş bir okuldur.Öğrencilerimizin sosyo-ekonomik düzeyleri oldukça düşük ve okulumuzda kendi yağıyla kavrulmaya çalışan şirin bir ilköğretim okuludur.Bu kampanya çerçevesinde yapılabilecek yardımlarınızı bekliyoruz.

Bağlar Şehit Atilla Bodur İlköğretim Okulu Safranbolu/KARABÜK
Tel:0 370 7127920

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
birtan78' Alıntı:
Okulumuz Safranbolu'da kendini ispat etmiş bir okuldur.Öğrencilerimizin sosyo-ekonomik düzeyleri oldukça düşük ve okulumuzda kendi yağıyla kavrulmaya çalışan şirin bir ilköğretim okuludur.Bu kampanya çerçevesinde yapılabilecek yardımlarınızı bekliyoruz.

Bağlar Şehit Atilla Bodur İlköğretim Okulu   Safranbolu/KARABÜK
Merhabalar.Ne gibi ihtiyaçlarınız var yazarsanız sevinirim.

Tepki Skoru
0
selcukaydin' Alıntı:
birtan78' Alıntı:

Bağlar Şehit Atilla Bodur İlköğretim Okulu   Safranbolu/KARABÜK
Merhabalar.Ne gibi ihtiyaçlarınız var yazarsanız sevinirim.
Yardımın her türlüsü değerlendirilebilir aslında.Öğrencilerimize yönelik yardım olabilir,okulumuzun fiziksel yapısına uygun yardımlar olabilir.Mesela bu gün yapılan veli toplantısında okulumuzun tuvaletlerinin okulumuza uygun olmadığı görüşü velilerin bana getirdiği şikayetlerden biriydi şu an aklıma gelen.Birde ben okulumuzda rehber öğretmen olarak çalışıyorum.Maalesef okulumuzda şu an iki tane bilgisayar var ve bir tanesi internete girebiliyor ve bu bigisayarda idarecilerimizde bulunuyor.Kendim bilgisayar ile bir işim olduğunda kendi pc. mi okula taşımak zorunda kalıyorum.Masa üstü bilgisayarımı taşımakta baya zor oluyor.Ama benim ihtiyacım en son olarak düşünülebilir ilk önce okulun ve öğrencilerin ihtiyaçları göz önüne alınırsa sevinirim.
Şimdiden hepinize teşekkür ederim.

Tepki Skoru
0
iyi günler okulumuzu müdürümle birlikte 3 yılda daha iyi bi duruma getirdik.yanlız halıfleks var yerlerde bunu halledemedik maddi açıdan fazla geldi yerleri değiştirmek çok tozlu halı makinasıyla yıkansa bile aynı yardımcı olursanız sevinirim.ve eğitici cd lere ihtiyacımız var.şimdiden teşekkür ediyorum.
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULU.
579 03 02 ANASINIFI ÖĞRETMENİ DERSENİZ BANA ULAŞTIRIRLAR HABERİNİZİ

Tepki Skoru
0
iyi günler okulumuzu müdürümle birlikte 3 yılda daha iyi bi duruma getirdik.yanlız halıfleks var yerlerde bunu halledemedik maddi açıdan fazla geldi yerleri değiştirmek çok tozlu halı makinasıyla yıkansa bile aynı yardımcı olursanız sevinirim.ve eğitici cd lere ihtiyacımız var.şimdiden teşekkür ediyorum.
İSTANBUL KÜÇÜKÇEKMECE YUNUS EMRE İLKÖĞRETİM OKULU.
579 03 02 ANASINIFI ÖĞRETMENİ DERSENİZ BANA ULAŞTIRIRLAR HABERİNİZİ

Tepki Skoru
0
selam
ben öğretmen değilim ama siteye üye oldum hemşireyim.
biz arkadaşlarla ansiklopedi ve bıraz da roman toplamıştık eğer dilerseniz okulunuza gönderebilirim

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Her 2 okula da eğitim cdleri yollayabilirim.İşinize yararsa tabiiki.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Tamam şu finalleri atlatim ilk işim cdleri yollamak olacak her 2 okulada.

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Cdleri ayarlamaya başladım.Ne zamana kadar okullardasınız ?

Tepki Skoru
0
okulum van'ın sosyoekonomik durumu iyi olmayan bir bölgesinde 3080 mevcutlu bir ilköğretim okuludur.mevcudumuzun fazla olası nedeniyle anasınıfına yeterli maddi destek sağlanamıyor.sizlerden eğitime en çok ihtiyacı olan bu çocuklarımız için yardım istiyoruz. FEVZİ GEYİK İLKÖĞRETİM OKULU VAN TEL:04322166723

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Hocam ne gibi eksikleriniz var yazar mısınız?Ona göre elimizden geleni yapmaya çalışalım.

Tepki Skoru
0
ÖNCELİKLE EĞİTİCİ OYUNCAK,HİKAYE KİTAPLARI,KIRTASİYE MALZEMELERİ.BUNLARI ELİMİZDEN GELDİĞİNCE KENDİMİZ KARŞILAMAYA ÇALIŞIYORUZ AMA YETERLİ OLMUYOR.YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUZ.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Tepki Skoru
0
selcukaydin' Alıntı:
Cdleri ayarlamaya başladım.Ne zamana kadar okullardasınız ?
1 temmuz' a kadar okuldayım Ama 1 temmuzdan sonra da Safranbolu da olacağımdan tarih sorun olmaz diye düşünüyorum.En azından ağustos başına kadar kesin Safranbolu' da okuldayım.

TEKRAR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN

Ancak öncelikli olarak yardımda bulunmak istediğiniz başka bir okul olursa bunuda makul karşılarım.Van' dan yazan arkadaşın bizden daha çok ihtiyacı olabilir onuda göz önünde bulundurursanız iyi olur.

Saygılarımla.....

Tepki Skoru
0
bende okulda bulunan kulanılmayan boyaları yada fazla gelen boyaları toplarım ama nasıl yollayacağım bu konu ile ilgili bilgi verirseniz çok sevinirim..birde benim sınıfım mezun olacağı için tüm veliler malzemeleri ihtiyacı olan çocuklara paylaştırın dedi özel okul olduğu için açıkcası bu tür öğrenci yok elimdeki tüm malzemeleri yıl sonunda yollayabirim tabi ihtiyaç varsa...

Tepki Skoru
0
van'daki çocukları da düşünen arkadaşa teşekkür ederim.okullar kapanmak üzere sadece bu dönem değil önümüzdeki yıl da aynı sorunları yaşayacağımız için yardımlarınız bizi mutlu eder

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
esraunal' Alıntı:
van'daki çocukları da düşünen arkadaşa teşekkür ederim.okullar kapanmak üzere sadece bu dönem değil önümüzdeki yıl da aynı sorunları yaşayacağımız için yardımlarınız bizi mutlu eder
Bakın her gün ailemiz büyüyor.Eylül de sanırım çok büyük bir kampanya yapabiliriz. okulonces.org da yaklaşık 6000 üyemiz var.Her bir kişi 1 milyon verse 6 milyara sizin okulun tüm ihtiyaçları giderilir.Ama kim ve kaç kişi katılır kim gönül borcunu öder bilmiyorum :exclamation:

Tepki Skoru
0
Ben böyle bir kampanyaya varım.Bu kampanyaya katılmayacak arkadaş olacağını da sanmıyorum

Tepki Skoru
0
bende varım..elimden gelen bişiler olursa seve seve yapmaya çalışırım..çok güzel bir kampanya olur bu..çok güzel bir fikir..fikrinize sağlık..herkesin katılacağını umuyorum bende.bu bir hayır işi.herkesi bu kampanyaya katılıma davet ediyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle