Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

okulöncesi tanıtım cd si

Tepki Skoru
1
İlçeden bir yazı gelmişti cuma günü okulöncesi kitapçığı oluşturmak için anasınıflarının 1 yıl boyunca yaptığı tüm etkinlikleri ( konferans,seminer,sergi,piknik vb.) resimleri ile birlikte 31 mayısa kadar teslim etmemiz istendi.Bu çalışmayı yapan var mı aranızda??Ben kendimce bir şeyler hazırladım verdim bugün ama merak ettim yapan var mı yanlış mı ettim doğru mu diye?

Tepki Skoru
0
bize öyle bi yazı gelmedi hocam..geldiyse de bilgim yok!..

Tepki Skoru
3
bize de gelmedi galiba,en azından müdür bey söylemedi...ama ilçe milli eğitimde yapılan toplantılarda sürekli söylendi bize zaten...elinizde sürekli fotoğraf makineniz/kameranız olsun ....bol bol çekim yapın,cd şeklinde isteyebiliriz diye... bende hazır mevcut ama cd ye aktarmadım.

Tepki Skoru
1
Her hallerini çekiyoruz zaten:)Sene sonunda slayt şekline getirip cd yapıyorum öğrencilerime hediye olarak hem de hatıra kalır amacıyla...

Nihal EROĞLU

YÖNETİM EKİBİ
Yönetici
Tepki Skoru
25
bizden de istenmedi ama güzel fikir :) kaymakamınız yeni ise istemiştir. genelde genç kaymakamlar sicillerine puan toplamak için öğretmenlere bolca proje yaptırıyorlar :D ynı bizim ilçe gibi

Tepki Skoru
0
bizden istediler 7 hazirana kadar süremiz var. bende sınıfta çocukların çektiğim fotoğraflarından, gösteri fotoğraflarından, bir de okul öncesinin yararlarını anlatan bir yazı göndermiştim sene başında velilerime onun bir örneğini göndereceğim.

Tepki Skoru
0
Bize de öyle bir yazı gelmedi. Ama ben liseden beri elinden hiç foto makinesi düşürmeyen biri olduğum için her anımızı fotoladım. :D Her anımızı çektim.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle