Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Okulöncesi senlikleri

Tepki Skoru
0
arkadaşlar merhaba ben bu sitede yeniyim.okul öncesi şenlikleri için hazırlanıyomusunuz neler yapacaksınız

Tepki Skoru
0
evet böyle bir senlik var.okul öncesi egitim şenlikleri mayıs ayında kutlanıyor ve bir günü içeriyor.şu anda biz okulda hazırlıklara basladık

Tepki Skoru
0
arkadaşlar biz 1 hafta boyunca şenlik yapıyoruz.kortej-makam ziyareti-sergi-tüm anasınıflarının gösterileri oluyor.günlere dağıtıyoruz.

Tepki Skoru
0
ben bu şenlik olayını çok tasvip etmiyorum.daha doğrusu burdaki uygulama hoşuma gitmiyor.çocuklar sabahın erken saatinde gelip öğleden sonraya kadar mahvoluyorlar.aç,susuz bekliyolar.zaten alan çok büyük olduğu için dikkatleri çok çabuk dağılıyor.gösteri yapacak en son okula izleyici kimse kalmıyor.tek bir güzel tarafı var okul öncesi eğitime özendirmek.ama bunu yaparkende diğer çocukları ezmemek gerektiğini düşünüyorum.sizlerdekş uygulama nasıl bilmediğim için kendi bulunduğum yer hakkında yorum yapabiliyorum..

Tepki Skoru
0
arkadaşlar biz geçen yıl da kura çekerek gösteri yapacak okulları günlere bölmüştük.bu sene de planlama yaptık ve 3 güne gösterileri dağıttık.1 günde 5-6 sınıf gösteri yapacak.yani çok ağır olmayacak.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bende çocukların uzun süre alışık olmadıkları bir ortama bulunmalarını ve heyecan içinde gösteri sunmalarını tasvip etmiyorum. çünkü geçen yıl birebir yaşadık...bu yıl sadece okulumuzda gösteri yapıp, balon, uçurtma şenliği yapacağız...hepimize kolay gelsin..

Tepki Skoru
0
kortej için de tüm sınıflar bir okulun bahçesinde toplandık.sıra olduk ve ilçenin merkezi caddelerinde kısa bir yürüyüş yaptık.bazı çocuklar kostüm ya da gösteri kıyafetlerini giydiler.bir okul da bandosunu bizim için hazırladı.çok hoş oldu.o gün sadece kortej ve makam ziyaretleri yaptık bu yıl da o şekilde planladık.

Tepki Skoru
0
[
canım bu kortej halinde mi oluyor ki? İsteyen bağımsız yapamaz mı? Çocukları kaybederiz o alanda! yani bu 19 mayıs gibi büyük alanlarda mı yapılıyor?
[/quote]

ne yazık ki burada ki uygulama böyle.bir günde kırkbeş okul yedi dakika (mak.)gösteri yapıyor ve stadyumda.düşünün siz çocukların halini.sıkılıp ağlayanlar ,gösteri yapmak istemeyenler..bu sebeple ben zorunlu olmasına karşıyım

Tepki Skoru
0
BEN SADECE OKULUN ÇEVRESİNDE O.Ö.E.ÖNEMİNDEN BAHSEDEN PANGARTLARLA YÜRÜYÜŞ YAPTIRIYORUM ÇOCUKLAR OĞÜN EN GÜZEL GİYSİLERİNİ GİYİYORLAR YÜRÜYÜŞE KATILMAK İSTEYEN VELİLERDE BİZİMLE BERABER YÜRÜYOR

Tepki Skoru
0
bizim büyük bir salonda yapılacak bütün anasınıfları.biz kareografiler hazıradık su anda bunları çalışıyoruz

Tepki Skoru
0
Biz de şenliği stadyumda yapmayı düşünoyuruz okul standları,uçurtma şenliği,dondurma şenliği palyaçolar,illüzyon gösterileri vs... ailelerinde katılımıyla tam bir şenlik... :)

Tepki Skoru
0
arkadaşlar 23 nisan gösterisi arıyorum ne yapacağım bulamadım yardım ederseniz sevinirim

Tepki Skoru
0
bizimki bayağı yoğun;gösteri,fuarda sergi,belediyede stand,kortej yürüyüşü,okul ziyareti ve makam ziyareti

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bu seneki şenlikte ben sunucu seçildim ve sunuş programı için bir kaç bişi hazırladım ama okulöncesiyle ilgili güzel sözler yada sunuş arasına ekleyebileciğim bişeyler yada bununla ilgili bir program listesi varsa elinizde ve bana yardımcı olursanız çook sevinirim

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bizde burada şenliği kutluyoruz ,ama bende bu şekilde çocuklara gösteri yaptırılarak değil eğlendirerek o şenliğin kutlanmasını istiyorum

Tepki Skoru
0
arkadaslar okulöncesi şenlıklerı için hazırlıkl yapanlardan ilce mıllı egıtım rapor istıomuş haberınız var mı varsa nedır cevaplarsanız sevınırım

Tepki Skoru
0
evet arkadaşlar bizimde buyıl ilçemizde yapılıyo..güzel bişey aslında ama sağolsunlar bizim idareciler 1hafta önceden haber verdiler şimdi koşturuyoruz..1gün içinde tüm anasınıfları yürüyüş yapacaklar her okul bir gösteri düzenleyecek ayrıca birde çocukların yaptığı etkinliklerin sergisi olacak bakalım buyıl ilk defa olacak bizim nasıl olacak hepinize kolay gelsin...

Tepki Skoru
0
bizim ilçede de şenlikler 4 günü kapsayacak isteyen okullar gösteri hazırlayacak velilere seminer verilecek ve bir anaokulumuzun bahçesine fidan dikimi var kurum ziyaretleri ve yürüyüşler var . son günde piknik ve yarışmalar (sandalye kapmaca, yoğurt yeme, çuval vb) olacak tabi bide uçurtma şenliği.

Tepki Skoru
0
ArkadaŞlar ben okul Öncesİ eĞİtİm Şenlİklerİ sunumu ariyorum yardimci olursaniz sevİnİrİm

Tepki Skoru
0
geçen yıl okulda kutlamıştık şenlikleri.fakat bu yıl 4 gün boyunca şenlik kutlanacak.ilçede bir komisyon seçildi.ve bende bu komisyona üyeyim.komisyon belli aralıklarla toplanıp fikir alış verişi yapıyor.1.gün makamlar ziyaret edilip çiçekler verilecek.2.gün kortej yürüyüşü olacak.kesinlikle velilerle birlikte.ayrıca komisyona başkanlık yapan hocamız bu şenliklerdeki asıl amacın okul öncesi eğitime dikkat çekmek ve kesinlikle veli ile işbirliği içinde olması gerektiğini, zorunluluk yok, isteyen çocuklar katılmalı dedi.yani isteyen çocuk kesinlikle velisyle katılacak bu şenlikelere.2. gün kortej yürüyüşünde çocukların ellerine bayrak baloon ve okul öncesinin önemiyle ilgli pankartlar olacak.ve her okuldan bir öğrenci şiir okuayacak alanda.3.gün .ocukların etkinliklerinden sergi olacak.ve orda çocuklarrın yüzleri boyanacak.son gün ise her okul bir gösteri sunacak.arada da alanlaki tüm çocuklar seçilen belli şarkıları hep birlikte söyleyecek.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle