Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Okulöncesi İlk Mezunları

Tepki Skoru
0
Pamukkale üniversitesi 97 mezunları: sözüm sizlere, umarım bu siteye üyesinizdir.Şimdi nerelerdesiniz. Sonay'la Ayşe ile görüşüyorum ama diğerleri nerede bilmiyorum. Buralardaysanız sizi bekliyorum.

Tepki Skoru
0
ercan dostum benim ebru   tekirdağ çorludayım ve inan ki seni  ismini gördüğümde çok mutlu oldum

Tepki Skoru
0
Merhaba Pamukkale Ün. 97 mezunları ben Sonay. Zonguldak Alaplı'da görev yapıyorum. Çevirimdışı görünsekte özel mesajla görüşelim.

Tepki Skoru
0
Tüm Pamukkale Üniversitesi 1997 mezunları bu adreste buluşalım.Hepiniz selam.
AYŞE ÇETİN           Latife hanım Anaokulu NAZİLLİ/AYDIN            Memleket:Safranbolu

Tepki Skoru
0
Ercan ; Ben ibrahim ÇETİN ; Yıllardan beri görüşmüyoruz.Telefonunu bekliyorum.Antalya'damısın? FETHİYE /MUĞLA

Tepki Skoru
0
merhaba Ercan adını görünce çok mutlu oldum.Ben Oya.Bütün 97 mezunlarını kucaklıyorum sevgiler

Tepki Skoru
0
bende 98 mezunuyum ercanın sayesinde bende 98 mezunlarını bekliyorum zübeyde hanım anaokulu /DENİZLİ Nuran ÖZBELLEK[/b]

Tepki Skoru
0
pamukkale üniversitesi okulöncesi eğitimi 97 mezunları sizleride birlik, beraberlik içinde ve aramızda görmek istiyorum, lütfen mesajlarınızı bekliyorum

Tepki Skoru
0
Merhaba Ercan Aydın
Bende paü. ilk mezunlarındanım hatta beslenme ilkeleri dersini tek başıma tekders sınavında verip tek temmuz mezunuyum ama seni hatırlayamadım. Ben ikinci öğretim grubundaydım.

Tepki Skoru
0
selam ben ayşe karaca fethiyeden Ayşe karaca herkes dağıldı bi yerlere
sen nerdesin

Tepki Skoru
0
selam ben fethiyeden ayşe ben de paü mezunlarındanım sen nerelerdesin ne yapıyosun

Tepki Skoru
0
nuran bende98 mezunu normal öğretimim seni hatırlayamadım nuran çifci vardı bizde evlilik soyadınmı

Tepki Skoru
0
AyŞe Hanim Fethİyede Hangİ Okuldasiniz Benİm 3 Yilim GeÇtİ Örende ÇaliŞtim Şu An Malatyadayim Fethİyeyİ Çok Özledİm Valla

Tepki Skoru
0
Merhabalar....
Zaman ne de çabuk geçiverdi değil mi?
Zaman zaman baktığımız resimlerden gittikçe hatırlanamaz olan isimler,yüzler..gittikçe çoğalıyor oysa..
98 mezunlarından ben İDRİS....Fisun,funda,pınar,meltem,rukiye,nuran, .....hüseyin ,talip(görüşüyoruz çok şükür)ve daha çoğu ismini sayamadığım...
..................Ercan, beni hatırladın umarım...

Tepki Skoru
0
Buradan tüm arkadaşlara selam söylüyorum..İsmini unutmadığım ama burada sayamadığım...

Tepki Skoru
0
Merhaba Ercan ! Ben Hemşon Fatma Sallı
Akşehir' deyim,Zübeyde Hanım Anaokulundayım Sen nerelerdesin? Adını görünce hem çok heyecanlandım hem de çok sevindim

Tepki Skoru
0
Fatma seni gördüğüme ben de çok sevindim. Ben de antalya manavgattayım. Kendine iyi bak. görüşürüz.

Tepki Skoru
0
sizleri bulduğuma çok sevindim. ne varsa insanın eski dostlarında var

Tepki Skoru
0
slm nuran:
nasılsın umarım iyisindir. ben antalya manavgatta çalışıyorum, 98 de buraya geldim halen buradayım, manavgat çok güzel. Evlendim bir oğlum var 8 yaşında, eşim hamile 2. çocuğumuzu bekliyoruz. Teşekkür ederim arkadaşlara çok selamlar.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle