Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

OKULÖNCESİ FORMATÖRLÜĞÜ

Tepki Skoru
0
OKULÖNCESİ FORMATÖRLÜK BAŞVURULARI AÇIKLANDI.SONUÇLAR İÇİN NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ.SİZCE ADİL Mİ?

Tepki Skoru
0
bence hiç adil değil.bulunduğum ilden hep anaokulardan seçilmiş bir tane anasınıftan seçilmiş yok.üstelik hep yeni öğretmen ve aynı kişiler.

Tepki Skoru
0
ama bu haksızlık.ben de başvurmuştum.hep anaokullarından ve müdürler seçilmiş.neyse hayırlısı olsun bakalım.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar sonuçları nerden öğrendiniz.bende başvurdum ama bi bilgi gelmedi seçilip seçilmediğime dair.demekki almadılar.tabi şehirdeki anaokullarından seçecekler.benim gibi kasabada çalışan ve aday öğretmen olan birisini götürecek değiller ya:)zaten bizim ilden 4 kişi gidecekti..adres varsa bende öğreneyimm yardımcı olurmısnızz

Tepki Skoru
0
bizim okula yazı geldiğinde başvuru için son gündü ve ben akşam eve geldiğimde alınacak olan kişiler internette yayınlanmıştı bile.. bu neyin kanıtı? "sen başvursan da başvurmasan da zaten benim alacağım kişiler belli.." demek değil mi? yazık valla..

Tepki Skoru
0
bidik' Alıntı:
arkadaşlar sonuçları nerden öğrendiniz.bende başvurdum ama bi bilgi gelmedi seçilip seçilmediğime dair.demekki almadılar.tabi şehirdeki anaokullarından seçecekler.benim gibi kasabada çalışan ve aday öğretmen olan birisini götürecek değiller ya:)zaten bizim ilden 4 kişi gidecekti..adres varsa bende öğreneyimm yardımcı olurmısnızz
okulöncesi bakanlık sitesinde ilk sayfada yer alıyor sonuçlar..

Tepki Skoru
0
Arkadaşlar meb dilek ve şikayetler bölümüne yazı yazın lütfen.Hangi kriterlere göre değerlendirildi.Sessiz kalmayın.Bizim ildede hep torpil,seçilen arkadaşlar dile getirdi.18 yıllık öğretmenim neye göre belli........susmayalım.

Tepki Skoru
0
formatörlükle ilgili yazı mail olarak okula gelmiş ama benim haberim saat 17.00 den sonra oldu. Başvuruyu saat 13.00 e kadar istemişler bu arada Buna rağmen istek yazımızı gönderdik ama sabah her nasılsa saat 8 de komisyon oluşturmuşlar ve 3 kişinin adı seçilerek bakanlığa bildirilmiş. Yanlı davranışlar olduğunu düşünüyorum.

Okul Öncesi Genel Müdürlüğü yazıyı son anda gönderiyor. Hemen cevap isteniyor. Kimlerin nasıl seçildiği ise meçhul.

Tepki Skoru
0
arkadaşlar bu dört kişi İzmir ve Şanlıurfa da yapılacak eğitim ile ilgili benim son bahsettiğim mail son gelen formatörlük Yalova ve Erzurum da da açıldı. Bununla ilgili MEB de yazı bile duyurusu yapılmadı 15 Mayısta okul öncesi genel müdürlüğü valiliklere yazı göndermiş, 16 mayısta Valilikler Milli Eğitim Müdürlüklerine bildirmiş, 17 Mayısta okullara mail geldi, aynı gün 13.00 e kadar başvurunuzu yapın diye. Aynı gün komisyon oluşturularak 3 kişi genel Müdürlüğe isim olarak gönderilmiştir. Bilgilerinize

Tabii bizde mağdur olanlardanız.

Tepki Skoru
0
mebgüneşi" arkadaşım Yalova ve Erzurum'daki formatörlük kursuna katılanların isimleri yayınlandımı acaba bilginiz varmı??ben baktım ama bulamadım bakanlık sitesinde.

Tepki Skoru
0
selam arkadaşlar ben yalovadakine müracat ettim ilgili birimin son onay tarihi 24 mayıs olmasına rağmen ne onay ne de red cevabı verilmedi .Benim durumumda olan arkadaşlar varmı acaba. cevaplandırırsanız mutlu olurum.

Tepki Skoru
0
nanelimon arkadaşım ben internet üzerinden başvurmadım,ilçe milli eğitim tarafından formum dolduruldu ve onaylandı,ama kesin katılıp katılmayacağımı bilmiyorum,sizinki nasıl belli oldu??

Tepki Skoru
0
arkadaslar yalova ve erzurumda program tanıtma semineri verilecekti.fakat ilgi az oldupu için ve de formatörlüğe olan ilgi fazla olduğundan formatörlük kursuna çevrildi.bu kursta merkezi seçim yerine mahalli seçim yaptılar.yani il milli eğitim kaç isism isteniyorsa ona göre isim gönderdi.internetten yaptığınız başvuruların bi anlamı yok.sonuçlar bu hafta açıklanacak

Tepki Skoru
0
Yalova ve Erzurumdaki kurslara internet üzerinden müracat edilecek diye biliyordum. Acaba yanlış mı biliyorum arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim.(Yalova 18 -22 haziran)Müracat eden varmı?Ben internet üzerinden müracat etmiştim.(Okul öncesi eğitim proğram semineri)

Tepki Skoru
0
Mamikaran arkadaşım mesajını şimdi aldık fakat bende yazmıştm aynı anda siz nereden öğrendiniz. Böyle saçma bir iş olurmu acaba?
Bize öyle bir yazı gelmedi bile.Bende internetten başvuru yapanlardanım .Hakkımı kaybetttim o zaman ........gerçekten üzüldüm.çünkü katılmayı istiyordum.

Tepki Skoru
0
yalova ve erzurumdakine internetten yapılmadı arkadaşım başvurular.milli eğitim tarafından isim belirlendi bazı yerlerde(bu bazı yerlerden biri de benim çalıştığım il oluyor )bir arkadaşım anaokullarındaki müdürler gidiyor hep demiş,ben de anoakulunda yöneticiyim ama çok istememe rağmen bu programa dahil olamadım maalesef (((

Tepki Skoru
0
suna' Alıntı:
mebgüneşi" arkadaşım Yalova ve Erzurum'daki formatörlük kursuna katılanların isimleri yayınlandımı acaba bilginiz varmı??ben baktım ama bulamadım bakanlık sitesinde.
hayır yayınlanmadı daha öğrenir öğrenmez size ulaştırmaya çalışırım

Tepki Skoru
0
memnune' Alıntı:
Yalova ve Erzurumdaki kurslara internet üzerinden müracat edilecek diye biliyordum. Acaba yanlış mı biliyorum arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim.(Yalova 18 -22 haziran)Müracat eden varmı?Ben internet üzerinden müracat etmiştim.(Okul öncesi eğitim proğram semineri)

Ben baş vurdum okul, ilçe ve il onayladı, ilgili birim ve hizmetiçi daire başkanlığının onayını bekliyor. daha belli olmadı yani

Tepki Skoru
0
hiç haberimiz olmadı.Bu nasıl iştir.Başvuru Nerede yayınlandı acaba.

Tepki Skoru
0
bu en son bahsettiğimiz Hizmet içi daire başkanlığının açıklamış olduğu listede yer alıyor.

Ama formatörlükler acele yazı ile mail olarak gönderildi. ve günlük cevap istendi. Son gelen formatörlükle ilgili yazı hala internette yayınlanmış değil.

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle