Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Okul öncesi Ve Ilköğretim

Tepki Skoru
0
5 yaşında bir çocuğum var.Bu sene hazırlık sınıfına kayıt ettireceğim.Geçen 2 sene iyi bir özel okulun anasınıfına gitti. Fakat ilköğretimi çok pahalı olduğundan o okula gönderemeyeceğim. Çocukta potansiyel olduğunu bu çocuğu özel okulda okutun diye söyledikleri için iyi bir hazırlık sınıfı ve buna bağlı olarak iyi bir ilköğretim okulu olsun istiyorum. Piyasadaki özel okulları ve vakıf okullarının bazılarıyla görüştüm. Kafamız bayağı karıştı.Araştırmalarımızda eşim öğretmen olduğu için İstek Okulları fiyatı cazip, Doğa okullarının fiziksel şartları daha iyi olarak gözüküyor.

Tepki Skoru
1
3 sene kolejde çalıştım oradaki de öğretmen devlet okulundaki de..
azimli ve çalışkan bir öğretmenle çocuğunuz her yerde başarılı olur inancındayım.
çok güzel ilköğretim okullarımız var..

Tepki Skoru
0
Ben 3 YaŞinda Kiz ÇocuĞu Annesİyİm ÇaliŞmam GerektİĞİ İÇİn Bİr EĞİtİm Kurumuna Kayit Yaptirmak Zorundaydim.yaz Boyu İyİ Bİr Anaokulu Aradim.kÜÇÜkÇekmecede Oturuyorum.ancak Avcilrdakİ Anaokullarinida AraŞtirdim.İyİkİ YapmiŞim.
Avcilarda Adi Gİbİ Yanİ Melek Gİbİ Sahİbİ Olan ÖĞretmenlerİ Olan Bİr Anaokul Buldum.meleĞİm Anaokulu.mİllİeĞİtİm BakanliĞina BaĞli Resmİ Bİr Kurum.sicak KarŞilamanin Ardindan Bana Okulu GÖsterdİler.sabirla TÜm Sorularimi Cvpladilar.bİlİnÇlİ Sabirlililar.bu İŞİn EĞİtİmİnİ AlmiŞ KİŞİler.kizim İİlk GÜn Bİraz Zorlandi Ancak AkŞam Eve Gelİnce AnlatiŞ Şeklİ Benİ Çok Mutlu EtmİŞtİ.kizim Mutluydu.
Kizima Bİr GelİŞİm Testİ UygulamiŞlar.banada Raporunu Yolladilar.Çocuklarin Fİzİksel Ve Zİhİnsel GelİŞİmİnİ SÜreklİ Takİp Eden Bİr Kurum..kizim EĞlenerek ÖĞrenİyor.Şİmdİden BİrÇok Şarki Şİİr,İngİlİzce Kelİme ÖĞrendİ.ÇeŞİtlİ Metodlar İle EĞİtİm Veren Bİ Kurum.araŞtirmaci Merakli Bİreyler YatİŞtİryorlar.aİle Katilimina Önem Vermesİ Benİ En Çok Etkİleyen FaktÖr..
İstedİm Zaman Arayabİlmem Gİdebİlmem GÜn Boyu Kizimi Nette İzleyebİlmem.sİzde Gİdİn GÖrÜn Emİnİm BeĞenİceksİnİz.
MeleĞİm Anaokulu

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.