Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Okul öncesi tercih edeceğim yardım edin lütfen

Tepki Skoru
0
EA1 puanım 330 Ankaradaki tüm üniversiteleri ve selçuk üniversitesini yazmayı düşünüyorum umarım gelir çok istiyorum.Gazi mesleki eğitim fakültesinin normal eğitim fakültesinden farkı ne acaba?Dersanede sadece meslek lisesi çıkışlılar alınıyor olabilir dediler.Bi de eğitim fakültelerinde çift ana dal hakkı oluyor mu?Ortalama 3ün üzerinde olursa kontenjana göre pdr falan okunabildiğini duydum hurafe gibi geldi.Çok konuştum ama kafam gerçekten çok karışık yardımcı olan herkese duacı olurum.

Tepki Skoru
0
bu konuda bilgim yok arkadaşım ama sana kolaylık diliyorum ve sanıyorumki 330la girersin osym sitesinde rehberde geçen senenin puanları var zaten ve üniv. sitelerinede girip bakabilirsin:)

Tepki Skoru
0
mesleki eğitim fakültesi sözel puanla alıordu ama bu yıl nasıl alıyor bilmiyorum. bu yılki sistemi bilmiyorum fakat ea 330 iyi bir puan bencede büyük ihtimal yerleşirsin

Tepki Skoru
0
bence yerlesırsın canım hemde çift anadal hakkın olur egıtımde ok kolay gelsın canım inşallah istedıgın yere yerleşirsin

Tepki Skoru
0
slm arkadaslar denisse sence okul öncesi öğretmenliği dahamı iyi ben bu sen emezun olucamda bana fikir verirseniz sevinirim...

Tepki Skoru
0
Çocukları seviyorsan sabrına güveniyorsan okulöncesi öğretmenligini seç derim.

Tepki Skoru
0
sevgili denisse çocukla ilgili şeyleri öğretmek demek çocuğu sevmekten geçer bu anlayışın hiç hoşuma gitmedi kınıyorum.ne demek mahkum kalırsın.. ister lise olsun ister anaokulu hiç farketmez .lie öğretmeni oldu diye kurtulmak anlamına mı geliyor hem de böyle güzel bir okul öncesi forum sitesin de bunları duyduğum için çok üzdün

Tepki Skoru
0
biri bana da yardım etsın 2yıldır okul oncesını alcam dıye cabalıyorum ama ek punalar yuzunden her yıl artıyo kucuklukten berı tek hayalım okuloncesı unı okumadan egıtmen olabıleceksem hıc durmam hemen okullara basvururum denısse yardım et

Tepki Skoru
0
330 ilekonya gelir ama ankara biraz zor sanırım benim kardeşim 336 alıyor ama yerleşme korkusu yaşıyoruz çünkü birncisi ea-1 çok kolaydı herkes yüksek alabilir ikincisi bu yıl puanlarda yükselmenin kolay bölümlerde ve çok tercih edilen bölümlerde yükseleeğini duydum ayrıca okul öncesi çok talep görüyor astronomik şekilde yükselme olabilir ama umudunu kaybetme en azından benim kardeşimde öle yapıyor allah yardımcın olsun.

Tepki Skoru
0
ben de sana tek bi yer tavsiye ederim. ANKARA UNIVERSITESİ EGITIM BILIMLERI FAKULTESI OKULONCESI OGRETMENLIGI BOLUMU.

Tepki Skoru
0
sevgili denisse çocukla ilgili şeyleri öğretmek demek çocuğu sevmekten geçer bu anlayışın hiç hoşuma gitmedi kınıyorum.ne demek mahkum kalırsın.. ister lise olsun ister anaokulu hiç farketmez .lie öğretmeni oldu diye kurtulmak anlamına mı geliyor hem de böyle güzel bir okul öncesi forum sitesin de bunları duyduğum için çok üzdün

evt yaa çocuklara mahkum kalırsın demek bencede uygun değil..

Tepki Skoru
0
ben izzet baysal mezunuyum ilk öğrenci kongresini biz düzellebik ve orda belma tuğrul hocayı dinleyince bu alanın gerçek liderlerinden biri demiştim ve onun öğrencisi olmayı çok istemiştim.şimdi hacettepe mezunu bir arkadaşla çalışıyorum yani belma hocanın öğrncisi aramızla fazla bi fark yok oysa ben ondan çok sey öğreneceğimi umut etmiştim.bana kalırsa işin özü insanın mezun olduktan sonrada kendini yenilemesi.bunun için üniversitenin farkı olmadığı kanatindeyim.çocukları seviyor olmak benim için yeteli.ayrıca bu bölüm nerde okunursa okunsun insana çok şey kazandıyo.eğer istiyorsan tüm tercihleri üniversite farkı gözetmeden bu bölümle doldur.bol şans

Tepki Skoru
0
merhabalar aranıza yeni katılıorum bu sene akdeniz üniversitesi okul öncesi öğretmenliğini kazandım,açıkçası çocuklarla çok vakit geçirmedim ana sınıfında okuyan kız kardeşim var ona ders çalıştırırken zevk almıyor değilim ne de olsa öğretmen okulu mezunuyum:))ama içimde yine de tedirginlikler var acaba çokmu sabırlı olmak lazım bu meslek için:)ben bazen sabırlı olamıyorumda:p

Tepki Skoru
0
sedalı brce denissin söylediğini yanlış anlıyosun çocukları sevmediğini söylemiyo.Bu işte uzun zaman çalışan öğretmenler artık sıkılabiliyo ve lisede çalışmak isteyebiliyo.Bu gayet doğal bişey.ama bu çocukları sevmediğini göstermez..Bu işe başlayan herkes çocuk sevgisiyle başlar zaten..Ama her işte olduğu gibi bu işte de bi gün yorulursun..O zaman keşke mesleki eğitime gitseydimde lisede de çalışabilseydim dersin.Keşke demektense senin için çok seçenekli olanı tercih et demek istemiş bence..Yanılıyo muyum..

Tepki Skoru
0
deniz hocam size bir sorum var ben bu sene össye hazırlanıyorum ilk kez girecem.okul öncesi öğretmenliğini istiyorum ama ben bir erkeğimm:)dışardan ayıp karşılanırmı okul öncesi okusam çünki çoçukları çok seviyorumm

Tepki Skoru
0
EA1 puanım 330 Ankaradaki tüm üniversiteleri ve selçuk üniversitesini yazmayı düşünüyorum umarım gelir çok istiyorum.Gazi mesleki eğitim fakültesinin normal eğitim fakültesinden farkı ne acaba?Dersanede sadece meslek lisesi çıkışlılar alınıyor olabilir dediler.Bi de eğitim fakültelerinde çift ana dal hakkı oluyor mu?Ortalama 3ün üzerinde olursa kontenjana göre pdr falan okunabildiğini duydum hurafe gibi geldi.Çok konuştum ama kafam gerçekten çok karışık yardımcı olan herkese duacı olurum.
ben çukurovada okuyorum çift anadal yapılıyo isteyen kişilere göre puan sıralaması yapılıyo not ortalaması en yüksek olanı alıyolar max 4 kişi alınıyo 3. ve 5. dönemlerde

Tepki Skoru
0
merhabalar aranıza yeni katılıorum bu sene akdeniz üniversitesi okul öncesi öğretmenliğini kazandım,açıkçası çocuklarla çok vakit geçirmedim ana sınıfında okuyan kız kardeşim var ona ders çalıştırırken zevk almıyor değilim ne de olsa öğretmen okulu mezunuyum:))ama içimde yine de tedirginlikler var acaba çokmu sabırlı olmak lazım bu meslek için:)ben bazen sabırlı olamıyorumda:p
hoşgeldin sinemciğim...hayırlı olsun...stajlar zamanında ısınırsın mesleğine.butun hocalar cook sabırlı olmalı dediğiniz gibi ama sabırlı olmayanlar da cok malesef:( yani siz simdiden düşünüyorsanız iyi bir öğretmen olursunuz bence:)))

Tepki Skoru
0
mereba arkadaşlar bn lise 3. sınıftayım çocuk gelişimi bölümündeyim fakat üniversite hakında hangi bölümdan gireceğimi bilmiyorum ea1 mi yoksasöz1 mi yardımcı olursanız sevinirim

Tepki Skoru
0
okul oncesi öğretmenliği tercih edeceksen ea 1den yapman gerekıo canım bırde anaokulu ogretmenliği var bılıosun oda sozel 1 ınsallah sende aramıza katılırsın sana basarılar!!!

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle