Merhabalar Okul Öncesi Forum Resmi Web Sitesi 'Biz BÜYÜK Bir Aileyiz'

Foruma ücretsiz kayıt olarak mesaj gönderebilir, yeni konular oluşturabilir ve diğer üyeler ile etkileşim içine olabilirsiniz.

Okul Öncesi Tanıtımı

Tepki Skoru
0
Anasınıfları ve okul öncesi sınıflarını sevdirme,geliştirme ve genişletme çalışmaları yapmalıyız......

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Konuyu yazdıgınız yer : OKUL ÖNCESİ ÖĞRENCİLERİ / AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ /
Üniversitenizle ait bir başlık mı oluşturmak istediniz ?Tam anlayamadım.
Değilse konunuzu ilgili yere ve konu-başlık bağıntısı içerisinde yazarsanız daha iyi olur.

Tepki Skoru
0
slm ben okul öncesi 4. sınıftayım staja baslayacagım staj dosyası hakkında bilgi verebilirmisiniz.tesekkürler hoscakalın

Tepki Skoru
0
AKDENİZ ÜNİVERSİTESİNDE 1 SENE OKULÖNCESİ OKUDUM BOLUYA YATAY GEÇİŞ YAPTIIM MSJ SON SINIF OLDUĞUNU YAZMIŞSIN EĞER CELİL ABİYİ TANIYOSAN ONA SELAMLARIMI SÖLER MİSİN VEE SEVDİĞİM HOCALARIM FATMA VE HALE HOCAYDA TANIMADIĞIM BİRİNDEN İSTEKTE BULUNUYORUZ KUSURA BAKMA ORALARI ÖZLEMİŞ BİRİNİN SELAMINI İLETİRSEEN ÇOOOK SEVİNİRİM

Selçuk Aydın

Akademisyen
Yönetici
Tepki Skoru
47
Celile ben selamını iletirim kardeşim.
Aramıza hoş geldin.

Tepki Skoru
0
teşekkürler kardeşim celil abimzi unutmak zordur yardımlarını ve verdiği nasihatleri .
tekrar teşekkrler sen hangi okuldansın?

Tepki Skoru
0
slm bende akdeniz üniversitesi okul öncesi bölümüne bu sene giriyorum,inşallah hayırlısı olur çok güzel bir meslek seçtiğimi düşünüyorum ve çok zevkli olacağını düşünüyorum aranıza da yeni katılıyorum herkese selamlar..:)

Tepki Skoru
0
slm aziz ben gökçen birşey arıyodum tesadüfen siteye girdim seni gördüm iisindir inş.geçiş yapmıştın okul ii mi?görüşürük ii bak kendine

Tepki Skoru
0
bu sene yerleştm a.ö okul öncesi öğretmenliğe.bana yardım edr misinz????hçbişi bilmiorm daha

Giriş yap

Okul Öncesi Forum TV

000
Gün
00
Saat
00
Dakika
00
Saniye
Canlı yayına kalan süre.

18 Yıldır Sizlerle